coat / płaszcz – Sisley

top / bluzka – Taranko

skirt / spódnica – Fanfaronada na Trendsetterka.com

shoes / szpilki – Zara

bag / torebka – Charlotte Olympia

Times Square – jedna z ikon Nowego Jorku to plac położony na skrzyżowaniu dwóch ulic: Broadway Street i Siódmej Alei, rozciągający się aż do czterdziestej drugiej i czterdziestej siódmej ulicy na Manhattanie. Kiedyś nazywany był "Longacre Square", ale jego nazwę zmieniono, gdy słynny nowojorski magazyn "New York Times" przeniósł swoją siedzibę do wybudowanego tam New York Times Building. To tu nowojorczycy bawią się podczas miejskiej imprezy sylwestrowej, a słynne programy, jak poranny Good Morning America, czy Total Request Live MTV mają swoje studia.

Chociaż w Nowym Jorku byłam zaledwie kilka dni, to musiałam znaleźć chwilę, aby zobaczyć to miejsce. Nad ranem, tuż przed pierwszym pokazem, złapałam żółtą taksówką, która pomknęła pustymi ulicami Manhattanu, pozwalając mi napawać się widokiem wieżowców i budzącego się do życia miasta. Na miejscu wszystko wyglądało tak, jak na filmach i słynnych sesjach zdjęciowych z Jamesem Deanem czy Marylin Monroe.

Wybierając swoją stylizację tego dnia, znów postawiłam na klasykę. Do camelowego płaszcza i czarnych szpilek dodałam tiulową spódnicę i białą bluzkę. Prawie wszystkie rzeczy widoczne na dzisiejszych zdjęciach udało mi się upolować na wyprzedażach. Kompletując garderobę na wiosnę, planuję szukać przede wszystkim klasycznych rzeczy, które nie wyjdą z mody po jednym sezonie. Ponieważ do letnich wyprzedaży jeszcze bardzo daleko, spróbuję skorzystać z ofert rabatowych dostępnych w internecie ( na przykład MojeKupony.pl są godne polecenia) – może uda mi się upolować coś równie wspaniałego jak mój ukochany płaszcz, z którym praktycznie się nie rozstaję. Co Wy chcecie sobie sprawić tej wiosny? Ja marzę o idealnych cielistych szpilkach :).