If you are interested in advertisment on this site, send the message to:

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na tej stronie lub na moich kanałach SM, wyślij wiadomość na adres:

[email protected]

Drodzy Klienci, Drodzy Czytelnicy, wysyłając paczki prosiłabym o uwzględnienie dwóch kwestii. Po pierwsze, jeśli nie poinformowaliście mnie o tym fakcie i nie spytaliście o taką możliwość nie odpowiadam za paczkę. Po drugie, mam gorącą prośbę o pakowanie paczek w taki sposób, aby istniała później możliwość posegregowania poszczególnych części do śmieci oraz o oszczędne zużycie materiałów – jeden karton wystarczy. Z pewnością docenię produkty zapakowane w sposób ekologiczny i pozwalający na recykling.

Kilka interesujących informacji:

Statystyki Bloga

 

Statystyki z Instagrama (ponad 270 tysięcy obserwujących)

     

 

Makelifeeasier to jedyny polski blog, którego największą grupą docelową są osoby w wieku 25-35 lat.

 

Obecnie strona www.Makelifeeasier.pl jest najpopularniejszym blogiem modowo-lifestylowym w Polsce. Współpracuję z wydawnictwami takimi jak Znak, Muza, Wydawnictwo Literackie, REBIS, Insignis oraz z markami; H&M, Lancome, Olympus, Zalando.pl, Answear.com, Daniel Wellington, Patricia Aryton, Marks&Spencer, La Mer Braun, Philipiak Milano jak i z wieloma innymi oraz z magazynem Elle, In Style i Flesh.

21 października 2015 ukazała się moja pierwsza książka “Elementarz stylu”, która już po kilku dniach znalazła się na pierwszym miejscu bestsellerów, we wrześniu 2017 roku pojawia się moja nowa książka “Make Photography Easier”, która w ciągu jednego dnia stała się również bestselerem.