Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Asia i Beata z makehomeasier.pl postanowiły zebrać nas wszystkie na wspólne pakowanie prezentów. Ubolewałyśmy nad nieobecnością Zosi, która udała się w małą przedświąteczną podróż (wracaj już do mnie bo tęsknie!:)), ale pomimo tego humory nam dopisywały:).

Follow my blog with bloglovin!

Kotek też pomagał:)

Beata opisała dla Was kilka pomysłów na świąteczne pakowanie:

Do niektórych paczek przywiązałyśmy szklaną, posrebrzaną ozdobę. Dzięki niej, nawet prezenty opakowane w szary papier nabiorą szyku.

 

Zachęcam wszystkich do wspólnego pakowania prezentów. To świetny pomysł na podsycenie świątecznej atmosfery, szczególnie kiedy można pod tym pretekstem miło spędzić czas z przyjaciółmi … no i poplotkować rzecz jasna .

Opakowanie prezentu jest równie ważne jak jego zawartość. Piękne paczki nie wymagają wielkich nakładów, tylko odrobiny wyobraźni. Zobaczcie sami, mam nadzieję że czymś Was zainspiruję.

Szary papier, zwyczajny sznurek, do tego własnoręcznie wykonany bilecik i zielona gałązka. Prawda, że piękne?

Ozdoby świątecznych paczek można znaleźć również na spacerze .

    źródło : http://www.houseofbasics.nl/ ; http://blog.babygizmo.com ;  http://tipnut.com ; http://stylowi.pl ; http://willowweddings.com/; http://novamoda.blox.pl ; http://vk.com ; http://www.etsy.com/shop/sophiavictoriajoy http://www.marthastewart.com ; http://www.eatdrinkchic.com

Więcej świątecznych inspiracji znajdziecie na www.makehomeeasier.pl :)