Stało się! Mój blog skończył właśnie dwa lata:). Nie mogę uwierzyć jak szybko ten czas minął, ile wspaniałych rzeczy mi się w związku z tym przytrafiło i jak wiele się nauczyłam:). Myślę, że to dobry moment, aby podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej strony i sprawiły, że wciąż mam ogromną ochotę tworzyć dalej:).

PODZIĘKOWANIA

Dziękuję Łukaszowi Ch., za jego niezmienne odbieranie moich histerycznych telefonów za każdym razem, gdy ze stroną działo się coś nie tak oraz Wojciechowi G. za jego kompetencje i szybkie działanie (którego mi zdecydowanie brakuje:)).

Dziękuję dziewczynom z makehomeeasier.pl za ich świetną pracę, która utrzymała mnie w przekonaniu, że zmiany i rozwój to dobra rzecz:).

Dziękuję mojemu bratu za wytłumaczenie mi między innymi, że niskie ISO jest lepsze niż najładniejszy makijaż i za pierwszą lustrzankę analogową. Dziękuję mojej kochanej bratowej, której szczere i pełne ciepła uwagi są dla mnie zawsze wyjątkowo cenne. Dziękuję mojemu tacie za wiarę w to, że założenie bloga przez jego dwudziestotrzyletnią córkę, kompletnie nieznającą się na biznesie, jest świetnym pomysłem. Dziękuję S, za to, że w kryzysowych sytuacjach łapał za aparat i robił najpiękniejsze zdjęcia z całego bloga. Dziękuję mojej ukochanej mamie, za jej ogromną pomoc we wszystkich urzędowych sprawach i miłość, która dodaje mi sił na każdym kroku:).

Wreszcie dziękuję Zosi i Gosi za ich nieustające wsparcie i ogrom pracy, którą wkładają w tę stronę, za wytrwałość we wszystkich projektach i nigdy nienadszarpnięte wzajemne zaufanie. Gdyby nie Wy naprawdę nie byłoby tak dobrze:).

Na końcu chciałabym podziękować wszystkim Wam za waszą obecność, komentarze i ciepłe słowa, które podnoszą mnie na duchu:). Bez Was pomysł dziewczyny trzymającej w ręce aparat, będący gwiazdkowym prezentem od rodziców, byłby niczym i tylko dzięki Wam prowadzenie tej strony ma dla mnie ogromny sens:).

Dziękuję!!!

I zapraszam na film :)

 

Gdyby jednak nie udałoby się Wam obejrzeć filmiku tutaj to zawsze można go zobaczyć tu.

Mam nadzieję, że spodobał Wam się mój mały urodzinowy prezent dla Was:). W tym miejscu muszę podziękować Kubie z www.tristudio.pl, (polecam też stronę na fb http://www.facebook.com/tristudio?fref=ts) który przygotował powyższy film. Wiem, że nie miałeś z nami łatwo i pewnie ciężko było wytrzymać z "taką trójką" :) więc jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

Follow my blog with bloglovin!