Listopad za nami! Z uśmiechem na ustach witam grudzień i wyczekuję Świąt Bożego Narodzenia, a Was zapraszam na comiesięczne zestawienie :).

Świetna lektura na zimowe wieczory. Siegnęłam po nią przypadkiem, bo trzeba było jakoś zająć czas skoro telewizor był zajęty – czy u Was w domu weekendy też przebiegają pod znakiem skoków narciarskich? Nie mogłam się od niej oderwać i skutecznie wytrącałam mojego tatę z równowagi, w napięciu wyczekującego skoku Piotra Żyły, podczas gdy ja na cały głos wykrzykiwałam co ciekawsze cytaty z książki:).

Jeden z pierniczków z przepisu Zosi był przyozdobiony przeze mnie. Niestety nie dotrwał do świąt. Córeczka Zosi w jedną chwilę urwała mu głowę :D.

Biel i czerń – najlepsze połączenie na świecie.

Obowiązkowy punkt w trakcie zakupów. W Galerii Mokotów (na najwyższym piętrze, na przeciwko głównego wejścia od parkingu) znajdziecie pyszne i zdrowe soki owocowe oraz shaki od BE MY JUICE.

Makelifeeasier.pl patronuje wspaniałej akcji! Od piątku w Coffeeheaven i COSTA by Coffeeheaven można zakupić urocze pierniki (1,50 zł za sztukę) i przystroić je wedle uznania. Cały zysk ze sprzedaży ozdób zostanie przekazany Fundacji „Dr Clown”, która wspiera i rozwesela chore dzieci w szpitalach w całej Polsce. Pomożemy? :)

Piękna O BAG w moim domu :)

Wreszcie kupiłam blendę! :D

Idealny zestaw podróżny.

Nieidealne warunki na drodze :)

… ale dotarłyśmy szczęśliwie!

My Way Jewellery

​​

Coraz bliżej święta!

Małe zakupy w H&M home.