Po dwunastu miesiącach przygotowań, niezliczonych godzinach spędzonych na realizacji zdjęć i pisaniu kolejnych rozdziałów, tygodniach poprawiania i edytowania, moja książka pojawiła się w księgarniach. Ten październik był więc dla mnie wyjątkowo ważny. I oczywiście niezwykle intensywny… Z przyjemnością zapraszam Was na zestawienie z ostatniego miesiąca!

***

  After twelve months of preparations, countless hours spent on shooting photos and writing next chapters, weeks of correcting and editing, my book have finally appeared in the bookshops. So this October was for exceptionally important for me. And of course unusually intense… I am inviting you to take a look at last month photos!

 

1. & 4. Jesień w Trójmieście // 2. Zaskoczona i bardzo szczęśliwa – to była niesamowita niespodzianka! // 3. Jeden z kadrów filmu, który przygotowałam w związku z wydaniem książki (jeśli ktoś z Was go przegapił to zapraszam tutaj)

Skąd te balony? Kochane dziewczyny przygotowały dla mnie przyjęcie niespodziankę z okazji wydania książki. Ich próby utrzymania wszystkiego w sekrecie były naprawdę przezabawne ;)).

Makelifeharder z moim "Elementarzem"! Nie wiem czy wiecie, ale pan powyżej to nie tylko bloger, ale również autor nominowanej do nagrody im. Wisławy Szymborskiej książki "Studium przypadku". 

1. W październiku znalazłam też oczywiście czas, aby się rozchorować. I przy okazji przeczytać rewelacyjne "Serce Europy" // 2. "Elementarz" przez siedem tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu internetowej listy bestsellererów, teraz trafił również do księgarń i… jest trzeci! :) // 3. Park Oliwski // 4. Urocza Marzena Rogalska, która poprowadziła śniadanie prasowe mojej książki. 

Spotkania z Czytelniczkami to coś wspaniałego – bardzo dziękuję każdej z Was za przybycie i zapraszam na kolejne! :)

Czy po ciągłych podróżach może być coś przyjemniejszego niż gruby golf, własne łóżko i chwila dla siebie?

A teraz coś z serii "odkrycia miesiąca". Po podróżach dbam o moją skórę używając specjalnego serum – nie wiem jak mam dziękować za ten produkt! Serum od Clochee bardzo dobrze nawilża twarz i niweluje oznaki zmęczenia. A dla Czytelniczek Makelifeeasier udało mi się zdobyć kod rabatowy na wszystkie produkty marki Clochee nie objęte inną promocją. Wystarczy wpisać kod jesien20 aby uzyskać 20 % rabatu. Kod jest ważny do 30.11.2015.

Jeden dzień w Paryżu – czy mogłabym sobie wymarzyć piękniejszy prezent urodzinowy?

Wystawa Warhola zaliczona! 

Mój uroczy Gdańsk.

1. W drodze na kolejne spotkanie z Czytelniczkami // 2. Wrac z Ulą Chincz przygotowywałyśmy materiał do Dzień dobry TVN // 3. & 4. Jesienne kadry 

W Brukseli jesień też jest piękna! 

Październik był ogólnoświatowym miesiącem walki z rakiem piersi. Z tej okazji, Estee Lauder Companies stworzyło różowe produkty, z których dochód zostanie przeznaczony na badania nad rakiem piersi. Brawa za piękną inicjatywę!

Pierwsze spotkanie z Czytelniczkami w Warszawie.

Jesienne światło.

Kto z Was zna magazyn "Kontynenty"? Jeśli jeszcze nie mieliście go w rękach to gorąco zachęcam! 

HEART2HEART to kampania, która ma pomóc w dożywieniu dzieci z chorobą głodową z ośrodka przy szpitalu św. Rafała w Demokratycznej Republice Konga. Jeden T-shirt to aż 14 posiłków dla dzieci.T-shirt produkowany jest w Polsce, wykonany ze stuprocentowej delikatnej bawełny, a użyte przy jego produkcji barwniki są naturalne. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Gorąco zachęcam do wsparcia akcji!

A teraz przyszedł czas na mały precedens. Dzisiejszy wpis z cyklu "Last month" nie kończę zdjęciami mojego autorstwa. Powyższy kolaż to zbiór tylko kilku z ponad pięciuset zdjęć dodanych przez Was na Instagramie. Ogromnie dziękuję Wam za tyle ciepłych słów i bardzo się cieszę, że książka Was nie zawiodła! Miłego wieczoru wszystkim Wam.