Elegancja i wygoda musi iść w parze, jeśli chcemy w pełni korzystać z uroków wiosny i lata. W MLE Collection skupiłam się też na tym, aby każdy model naszej kolekcji był maksymalnie wszechstronny. Aby dać Wam pewność siebie gdy biegniecie przez miasto na spotkanie i gdy z wielkim wiklinowym koszem na ramieniu szukacie wolnego leżaka na plaży. Gdy chcecie wyglądać modnie i wtedy gdy macie ochotę na coś sprawdzonego i bezpiecznego.   

   Sama widzę, że gdy znajdę odpowiednie ubrania, to chodzę w nich właściwie na okrągło przez cały sezon. Tak będzie też z tegorocznymi sukienkami. Dziś publikuję zdjęcia, które wykonała dla nas Dorota Porębska we współpracy z Olivią Kijo, która była odpowiedzialna za stylizację, natomiast o włosy i makijaż zadbała Dorota Piełudź. Nasze kluczowe projekty nadchodzącego sezonu prezentuje na sobie modelka Anna Zatoń. Poniżej podaję Wam wstępne daty wejść i oraz ceny – tak abyście miały możliwość rozsądnego zaplanowania zakupów.

Ta sukienka planoo powinna pojawić sę w sprzedaży 6 maja. Będzie kosztowała około 619 zł. 

Kombinezon pojawi się w MLE w połowie maja i będzie w cenie około 589 zł. Asymetryczny dekolt naszej sukienki, która wejdzie do sprzedaży w czerwcu.
Sukienka Tivoli, jak pewnie już część z Was wie, jest jeszcze dostępna w ostatnich rozmiarach. Jej cena to 549 zł.  Suknia Avola niebawem się wyprzeda (pojawi się jeszcze w dwóch innych kolorach). Jestem pewna, że ten model zdobędzie szturmem tegoroczne wesela i przyjęcia! Sukienka o pudełkowym kroju pojawi się 29 kwietnia i będzie w cenie około 469 zł. Pojawi się także w białej wersji. Top pojawi się w w czerwcu lub lipcu, będzie kosztował około 259 zł. Będzie dostępny również w wersji białej.Ta sukienka pojawi się również latem i będzie kosztowała około 489 zł.Ta sukienka pojawi się w czerwcu lub lipcu i będzie miała cenę około 519 zł.  Sukienka, którą pokochałyście w zeszłym sezonie (biel i zieleń). Mam nadzieję, że zdążymy na czerwiec!

Niebawem opublikuję kolejną porcję zdjęć, a na najbliższe nowości zapraszam już w ten piątek!

*  *  *