100% linen shirt / koszula w 100% wykonana z lnu – Marc O'Polo on modivo.pl

leather shoes / skórzane klapki – Hermes

basket / koszyczek – Cellbes 

shorts / szorty –  Victoria Beckham on modivo.pl

   Mało kto nie czuje nostalgii, gdy nadchodzi schyłek wakacji. A w kurortach, takich jak Sopot, przemijające lato widać szczególnie mocno. Ulicami snują się ostatni letnicy, ciągnąc za sobą walizki. Na plaży smutno – po tłumach nie ma śladu, nie licząc śmieci oczywiście, a sezonowe budki z goframi do jutra zostaną rozmontowane. No i mieszkańcy wracają do domów z nadzieją, że wrzesień będzie piękny i pozwoli nacieszyć się ukochanym miastem.

   Część z Was wspominała mi ostatnio, że za mało tu teraz weekendowych zestawów, tak więc wracam dziś do Was ze zdjęciami z orłowskiego molo. Lniana koszula towarzyszy mi właściwie co drugi dzień, tym razem dobrałam ją do minimalistycznych szortów, których szukałam całe lato – chciałam, aby były eleganckie, bez szlufek i żeby można je było zaprasować w kant. Gdy znalazłam idealny model okazało się, że nie ma już mojego rozmiaru, ale po drobnych przeróbkach udało się je dopasować. Krawieckie poprawki to zresztą mój ulubiony sposób na to,  aby nieidealne ubrania zmieniały się w w prawdziwe perełki,  które noszę latami.

*  *  * 

    Jeśli zastanawiałyście się nad zakupem idealnej lnianej koszuli albo cenicie sobie renomowane marki odzieżowe to zajrzyjcie na modivo.pl i sprawdźcie czy nie przyda Wam się specjalny kod zniżkowy. Na hasło KASIA20 otrzymacie minus 20% na wszystko. Kod jest ważny do 7 września.