Dotarło do nas lato, a wraz z nim kilka okazji, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Manewrowanie między czasem dla najbliższych, który zawsze stawiam na pierwszym miejscu, a zobowiązaniami zawodowymi to ciągłe balansowanie na linie, więc gdy nadarza się okazja, aby odhaczyć coś z listy zadań MLE i jednocześnie być razem, to zawsze bardzo, bardzo się cieszę. 

   Chciałyśmy pokazać Wam w końcu nasze projekty w takich okolicznościach przyrody, dla których zostały stworzone – gdy jest ciepło, przyjemnie, a skóra jest już trochę opalona. Zabrałam ze sobą też fioletowy sweter, który tego dnia dotarł do mnie z zakłady dziewiarskiego. Ja od razu go pokochałam, ale musiałam trochę przekonywać Asię, abyśmy wprowadziły go do sprzedaży, bo to pod kątem biznesowym podobno nie najlepszy kolor. W przyszłym tygodniu ruszymy z przedsprzedażą i wtedy okaże się, która z nas miała rację ;). 

Nasze sukienki, które mają możliwość małej regulacji długości. Sukienki są uszyte z podwójnej warstwy materiału i mają fason klasycznej litery A.  Sweter, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Ten komplet to chyba nie do końca mój styl, a jednak chodzę w nim najczęściej ze wszystkich naszych tegorocznych projektów. Uwielbiam jego kolor, jest super wygodny.  Na kostium kąpielowy, gdy na plaży zrobi się chłodniej, jako domowy zestaw, czy w połączeniu z sandałami i ramoneską, gdy idziemy na spacer deptakiem.  Mam nadzieję, że zdążę go Wam pokazać w całej okazałości nim ruszy przedsprzedaż, tak abyście mogły spokojnie przemyśleć zakup (oczywiście także w przypadku przedsprzedaży istnieje możliwość zwrotu po otrzymaniu produktu).
Sukienka z szelkami o regulowanej długości jest już dostępna. Oby nie zabrakło okazji aby ją nosić!Do dokumentacji MLE ;). A tak serio – zbierzcie trochę miłych wspomnień w tym tygodniu nim słońce nas opuści!

*  *  *