Pewnie niektóre z Was wiedzą już, że w ostatnim czasie miałam małą nieoczekiwaną przerwę w pracy. Na szczęście wszystko zdążyło już wrócić do normy, a ja staram się nadrabiać zaległości. Z różnych przyczyn (trochę przez koronawirusa, trochę dlatego, że jak najwięcej czasu chcę spędzać w domu) rzadziej wybieramy się do Warszawy, a to właśnie tam najczęściej realizowałyśmy materiały dla MLE Collection. Tym razem więc zorganizowałyśmy zdjęcia na własną rękę i według własnego scenariusza. Od razu wiedziałam, gdzie zabiorę dziewczyny – w czasie wakacji znalazłam na Kaszubach parę urokliwych miejsc i z przyjemnością wróciłam do nich z aparatem w dłoni. 

   Linki i daty premier poszczególnych modeli znajdziecie pod zdjęciami. Odpowiadam też na parę najczęściej zadawanych pytań. 

Zarówno golf jak i materiałowe spodnie są już dostępne. 

Ten wiązany wełniany płaszczyk w kolorze czekolady znajdziedzie tutaj. Beżowy płaszcz pojawi się w październiku. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo pytań o buty! Asi są od Gianvinto Rossi, moje to &Otherstories. 
Tak! W swetrach pojawi się w końcu jakiś kolor! Ten model będzie występował w dwóch długościach i w kilku kolorach. Sama nie mogę się ich doczekać. Mamy z Asią tylko po jednym prototypie i ustaliłyśmy, że nie będziemy w nich jeszcze chodzić – po zdjęciach trafią do showroomu, abyście mogły je obejrzeć nim trafią do sprzedaży. 
Ten piękny koc znajdziecie w IconicBrązowy płaszczyk w innej odsłonie. Buty Asi to Isabel Marant. Halkę mamy od Moye A to nasza zbliżająca się nowość z tkaniny Bouclé (ozdobna przędza skręcana w charakterystyczny sposób). Wypatrujcie jej w przyszłym tygodniu! Biały t-shirt Asi też jest oczywiście od MLE!Czarny, klasyczny płaszcz przed kolano to ten sam model co nasza "jodełka" i jestem pewna, że go pokochacie. Do sprzedaży wejdzie w drugiej połowie października. Portos uciekł do samochodu, a ja cieszę się, że jest płot ;). Spokojnego wieczoru!

 

*  *  *