Praca na własnej kanapie ma swoje wady i zalety. Wiele z Was pewnie odpoczywa od uciążliwego dresscode'u, a część celowo wbija się co rano w cygaretki, aby zachować pozory normalności. A co robią polskie influencerki? Wybierają dresy czy garsonki? Poniżej kilka propozycji na dzień w domowym biurze. 

MIEJSCE PIĄTE

@panianiani

Istnieją branże, w których nawet w domu trzeba wykazać się niebywałą kreatywnością (świat mody patrzy). To strój dla odważnych fashionistek, które zawsze chcą podkreślać swój styl. 

MIEJSCE CZWARTE

@oliviakijo

Wygląda na to, że elegancka Oliwia dobrze odnajduje się w domowej rzeczywistości. Top odkrywa trochę za dużo, jeśli planujemy wideokonferencję, ale ta piękna marynarka z pewnością rozwiąże ten problem ;).

MIEJSCE TRZECIE

@zosiasikora

Kolejna stylizacja, którą proponuje nam Zosia ma bardziej klasyczny charakter. Satynowa beżowa koszula i czarne spodnie składają się na wygodny komplet, w którym będzie można przepracować cały dzień.

MIEJSCE DRUGIE

@cajmel

Biała koszula nie bez powodu jest symbolem biznesu – na dodatek jest na tyle wygodna, że bez problemu można sobie w niej uciąć drzemkę na kanapie. Połączenie jasnych kolorów to coś co bardzo lubię. No i plus za skarpetki – w nich zawsze przyjemniej odpisywać na nudne mejle. 

MIEJSCE PIERWSZE

@gosiaboy

Na koniec perfekcyjna propozycja stroju do domowej pracy. Gdybym miała te sama ubrania bez skrępowania zgapiłabym cały ten zestaw. Na  szczęście mam u siebie najważniejszy z tych elementów – miękkie kapcie.