Przy dzisiejszej porannej kawie usłyszałam od prezentera pogody, że podobno pędzi do nas ciepły front i już jutro przegoni zimę z Polski. Aha. Akurat. Już to parę razy słyszałam.

Nasz rodzimy świat mody ciężko znosi te atmosferyczne zawirowania. Ale może to i dobrze? Nie zachłyśniemy się dzięki temu nowościami, bo wciąż koszystamy z naszej jesionno-zimowej garderoby i zyskujemy trochę czasu, aby spokojnie przestawić się na trampki i trencze. Zerknijcie na propozycje, które znalazłam w internecie – myślę, że przydadzą się w przyszłym tygodniu.

 

MIEJSCE PIĄTE

@emi_kot

Czuć tu lato! Wiatr we włosach, kapelusz z szerokim rondlem i okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że możnaby pomysleć, że to już maj! Bardzo podoba mi się skórzana marynarka zestawiona z dżinsem i kowbojkami.

MIEJSCE CZWARTE

@cajmel

Na paryskich ulicach trzeba zadawać szyku – nie zabrakło go Karolinie, która podczas pobytu we Francji zaprezentowała się w skórzanej kurtce z kożuszkiem, spodniach z rozszerzaną nogawką i butach od Celine. 

MIEJSCE TRZECIE

@hannajanic

Krótkie trencze są teraz bardzo na topie. Baletki i torebka to klasyka, która może postarzać, ale tutaj – dzięki luźnym spodniom i nowoczesnej katanie – cały zestaw wygląda nowocześnie. 

MIEJSCE DRUGIE

@oliviakijo

Oliwia zawsze wie co z czym łączyć – nawet jeśli jest to monochromatyczna stylizacja zachowana w czerni, to wszystkie faktury i elementy idealnie ze sobą współgrają i przykuwają spojrzenie. Przy tym zestawieniu – nic dodać, nic ująć.

MIEJSCE PIERWSZE

@igawysocka

Szary garnitur to coś, co króluje ostatnio w mojej szafie. Iga zaispirowała mnie, aby mój garnitur z MLE zestawić z sambami, których od niedawna jestem posiadaczką. Włosy spięte w gładki kucyk, kawa w przenośnym kubku i ulubione okulary – mogłabym tak lecieć w miasto! Pod warunkiem, że ten śnieg na chodniku już stopnieje!