Wychodzimy! To chyba główna myśl jaka towarzyszyła nam w trakcie tworzenia tych kilku modeli na nadchodzące tygodnie. Miałyśmy nadzieję, że przełom wiosny i lata da nam wszystkim więcej możliwości na to, aby cieszyć się życiem i codziennością. Pierwsze prototypy pokazywanych dziś sukienek powstawały jesienią, ale na szczęście nie pomyliłyśmy się w swoich przewidywaniach – powoli odzyskujemy normalność, a MLE stara się nadążyć nad zmieniającym się światem i połączyć to, do czego przywykliśmy w czasie tych kilkunastu miesięcy (bezkompromisowej wygody) z tym, za czym tak bardzo tęsknimy – poczuciem, że wyglądamy zjawiskowo i modnie.

    Pokusiłyśmy się również o dwie bardziej wysublimowane kreacje, które reprezentują nowy styl sukienek wieczorowych – nie są tak zobowiązujące jak sztampowe kreacje weselne, ale z pewnością przyciągną nie mniejszą uwagę. Nowości tradycyjnie będą wchodzić w każdy piątek – w tym momencie z zaprezentowanych sukienek dostępna jest ta. Jestem pewna, że docenią ją dziewczyny, które nawet w upale chcą wyglądać jak Audrey Hepburn :). Ja miałam już okazję przetestować ją jako sukienkę na co dzień (dobrze pasuje nawet do baletek i eleganckiej torebki, w której zmieści się laptop) i szykowną wersję stroju plażowego (sandały albo skórzane klapki, duża torba).

    Aby zrobić nieco miejsca w naszym magazynie do końca dzisiejszego dnia udostępniłam specjalny kod zniżkowy – jeśli któraś z Was wahała się do tej pory nad zakupem, to teraz jest najlepszy moment na podjęcie decyzji. Mamy jeszcze spory wybór rozmiarów, ale jutro może już być z tym problem ;). Jeśli cenicie sobie moje sugestie, to polecam Wam przede wszystkim nasz flagowy produkt, czyli komplety z dzianiny merynosowej – podejrzewam, że lada moment ciężko będzie już skompletować górę z dołem, a tych dresów naprawdę nie powstydziłyby się najznakomitsze marki (dałyby tylko pewnie dwa razy wyższą cenę ;)). Zwróciłabym też uwagę na ten model – oczywiście każdy produkt MLE jest w naszym poczuciu doskonały, ale sama dobrze wiem jak ciężko jest znaleźć dwurzędową sukienkę o takiej jakości, wykończoną z taką dbałością, no i z prawdziwej delikatnej wełny (która naprawdę sprawdza się również gdy jest cieplej). 

   A może inne produkty wpadły Wam w oko? W każdym razie kod to MLESPRING21 i da Wam aż 20% zniżki na całe zakupy. Tylko do końca dzisiejszego dnia. Udanych zakupów!

Ps: Za zdjęcia dziękujemy dziewczynom z 2in, które poratowały nas w ostatnich tygodniach z materiałami promocyjnymi. Obyśmy w tym miesiącu spotkały się już w pełnym składzie i mogły znów pracować nad kolejną sesją.