Z wielką przyjemnośćią mogę Was już poinformować, że zostałam zaproszona jako członek jury w tegorocznej XXI edycji prestiżowego konkursu Złota Nitka:). W konkursie, wyłaniającym co roku najzdolniejszych młodych projektantów, swoje pierwsze kroki stawiały takie sławy jak Maciej Zień, Monika Onoszko, Łukasz Jemioł i duet Paprocki&Brzozowski (który miałam ogromną przyjemność poznać w trakcie obrad jury).

17 maja w Łodzi odbędzie się Gala Finałowa, na której zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu, przyznane zostaną też dwa wyróżnienia. A już dziś chciałabymm Wam przedstawić małą fotorelację z poniedziałkowej podróży do Łodzi, która w związku z wyjątkowo utrudnionymi warunkami na drodze mocno się przedłużyła :).

Po kilku godzinach udało mi się dotrzeć do Łodzi. 

Po czterogodzinnych obradach i dokładnym przejrzeniu wszystkich nadesłanych projektów udało nam się wytypować finałową osiemnastkę – kolekcje finalistów zostaną przedstawione na Gali Finałowej w Maju.

Oto finaliści:

Maciej Sieradzky

Hubert Kolański

Monika Gromadzińska 

Agata Warmuż 

Paulina Ptasznik 

Damian Konieczny 

Joanna  Grzeszkowiak 

Michał Mrzygłód 

Dominika Zuzanna Latalska 

Inga Buczyńska 

Michał Wójciak 

Maciej Trzmiel 

Ola Bajer 

Magdalena Floryszczyk 

Monika Kubatek 

Katarzyna Kryst 

Iga Szuchiewcz 

Katarzyna Jaworska

Moja mina nie oddaje atmosfery obrad – było naprawdę bardzo miło! :)

Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć część jury – bezczelnie, ale i nieświadomie, zasłoniłam pana Michała, za co bardzo przepraszam!:)).

W wyjeździe towarzyszył mi mój niezastąpiony kompan, czyli Zosia :). Do domu wróciłyśmy całe i bezpieczne, a do Łodzi wracamy w maju na finał! :)

Jeśli interesujecie się modą i wzornictwem i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o konkursie to zapraszam Was tutaj:

http://www.facebook.com/zlotanitka