Today’s post is a quick coverage about my short trip to Warsaw. I manage to get back home yesterday’s evening, but after such an emotional event I wasn’t able to focus enough to write about it. That’s why I am catching up on it today, sitting in my lovely Sopot with a cup of hot coffee and a big smile on my face ( not even a bad weather can spoil my mood :)). I am happy to inform you that Zalando.pl honored Makelifeeasier with an award for the best female blog of the year – it’s a wonderful pleasure for me and most of all a huge motivation to not let you down and keep on with even better work on the site.

Dzisiejszy wpis to szybka relacja z mojego wyjazdu do Warszawy. Do domu udało mi się dotrzeć już wczoraj wieczorem, ale po tylu emocjach nie byłam w stanie przysiąść do komputera – nadrabiam więc zaległości w swoim ukochanym Sopocie, przy kubku gorącej kawy i z wielkim uśmiechem na ustach (nawet pogoda nie popsuje mi humoru:)). Nieśmiało chciałabym się Wam pochwalić, że sklep Zalando.pl przyznał Makelifeeasier nagrodę za najlepszy damski blog roku – to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim motywacja, aby Was nie zawieść i prowadzić tę stronę jeszcze lepiej.  

Po kilku nieoczekiwanych zmianach akcji udało mi się dotrzeć do Warszawy i z dużym poślizgiem pojawić się na gali rozdania nagród. W tym miejscu chciałabym serdecznie pogratulować wszystkim nominowanym blogerom, a zwłaszcza Kasi z bloga JestemKasia.com i drugiej Kasi z bloga PaniEkscelencja.blogspot.com – niezwykle miło było mi Was poznać.

Wiele z Was pytało o sukienkę z amerykańskiej sieciówki J.Crew, którą wybrałam na ten wieczór (możecie ją znaleźć tutaj i nie uwierzycie, ale znalazłam ja na przecenie :D). Założyłam do niej moje "wieczne" pudrowe szpilki Saint Laurent i kopertówkę, którą znacie od dawna.

 

Na koniec chciałam Wam życzyć miłego weekendu! Trzymam kciuki, aby u każdego z Was pojawiła się chociaż odrobina słońca w ciągu najbliższy dwóch dni! :)