Witajcie! Ponieważ dla łowców przecen rozpoczął się teraz trudny sezon nowych kolekcji, trzeba korzystać ze wszystkich innych okazji. W związku z tym nie mogę pominąć daty szesnastego kwietnia. Narodowy dzień Glamour to świetna możliwość zakupienia rzeczy w naszych ukochanych sklepach, z całkiem sporym rabatem. Trzeba jednak wiedzieć jak to zrobić!

   Przede wszystkim musimy się zaopatrzyć w najnowszy numer Glamour, tylko tak będziemy mogły wykorzystać rabaty. Do sklepu zabieramy ze sobą albo gazetę, albo kartę, którą w niej znajdziemy.

   Jeśli nie udało Wam się dostać najnowszego numeru, spróbujcie popytać koleżanek, być może, któraś z nich jest w jego posiadaniu. To zawsze świetna okazja żeby wybrać się razem na zakupy!

   Musimy pamiętać o tym, że 16 kwietnia, sklepy będą przeżywały gigantyczne oblężenie i nie jest to dobry czas na to, aby przymierzać ubrania lub szukać odpowiednich rozmiarów. Proponuję wybrać się do sklepu dzień wcześniej, przymierzyć wszystko, co nam się podoba i od razu odłożyć. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu następnego dnia i nie będziemy musiały się obawiać tego, że ktoś wykupi nam upatrzoną rzecz.

Oto numer Glamour, w którym znajduje się zniżkowa karta (to futrzane coś w prawym dolnym rogu to mój kot, niestety w żaden sposób nie dało sie go wygonić z kadru).

A oto karta:

Mnie osobiście najbardziej zainteresowały zniżki w tych sklepach:

Aldo – 20%

Body shop – 20%

Cubus – 20%

Mango – 20%

Mohito – 20%

New Look – 20%

New Yorker – 20%

Nine West – 25%

River Island – 20%