It was a great surprise for me, that even before the premiere, my book, became a best-seller. The pre-sale have started just few weeks ago,  and I already got the information, that they will have to increase the printing amount. It is really a wonderful feeling : the fact that so many Readers decided to trust me and to order the book now, before it will turn up at bookshops. Since I cared very much to check whether the book will be exactly as I want it to be, last week  I went to the printing house in Cracow. And I wasn't disappointed. In order to make the waiting for your copy a bit easier, I am sharing with you a few photographs of “The fundaments of style”  right before it’s real premiere.

***

   Wielką niespodzianką była dla mnie informacja, że moja książka, jeszcze przed premierą, stała się bestsellerem. Do przedsprzedaży trafiła zaledwie dwa tygodnie temu, a ja już dostałam informację, że trzeba będzie zwiększyć nakład. To naprawdę przemiłe uczucie: świadomość, że tyle Czytelniczek zdecydowało się mi zaufać i zamówić książkę już teraz, zanim pojawiła się w księgarniach. Ponieważ bardzo zależało mi na tym, aby sprawdzić, czy książka będzie dokładnie taka, jak ją sobie zaplanowałam wybrałam się w zeszłym tygodniu do drukarni w Krakowie. I nie zawiodłam się. Aby umilić Wam czekanie na Wasz egzemplarz, pokazuję kilka zdjęć Elementarza stylu tuż przed jego prawdziwą premierą. 

Podróż pociągiem do Krakowa zajęła mi kilka godzin. 

Przechodząc przez drukarnie nie mogłam się powstrzymać i przez cały czas rozglądałam się na boki – znalazłam między innymi stos arkuszy mojej ukochanej książki z dzieciństwa: Małego księcia.

sweater / sweter – Mango; trousers / spodnie – Topshop ; bag / torebka – vintage ; jacket / żakiet – Massimo Dutti (podobny tutaj)

Na miejscu musiałam sprawdzić, czy zdjęcia na papierze prezentują się tak samo, jak na przygotowanych przeze mnie plikach. Trzeba było nanieść drobne zmiany w ustawieniach maszyny drukującej i można było zaczynać. 

Jeden 32 stronicowy arkusz książki. 

Zaakceptowałam również ostatecznie materiał na okładkę  – książka będzie oprawiona prawdziwym płótnem. 

Drukowanie rozpoczęte. Z niecierpliwością czekam na pierwsze egzemplarze. Zainteresowanym przypominam, że jeszcze przez jakiś czas książkę można zamówić w przedsprzedaży i zaoszczędzić dzięki temu 10 złotych. Chętnych zapraszam tutaj. Miłego wieczoru! :)