I've started the promotion of "Elementary”.  Even though the press meeting seemed terrifying at first, in fact it turned out to be charming. Today I am already in Tricity, but in a week I am coming back  to Warsaw again. This time I really cannot wait for it!:)

***

  Ruszyłam z promocją "Elementarza". Chociaż spotkanie prasowe z początku wydawało mi się przerażające, to w rzeczywistości okazało się być przemiłe. Dziś jestem już w Trójmieście, ale za tydzień znów wracam do Warszawy. Tym razem jednak nie mogę się doczekać! :)

  Chciałabym podzielić się z Wami pierwszymi datami spotkań z Czytelnikami. Bardzo cieszę się na myśl, że wreszcie będę miała okazję poznać bliżej wszystkich Was i z wielką przyjemnością podpiszę książki z dedykacją (na miejscu spotkań będzie możliwość zakupu książki). Mam nadzieję, że ktoś z Was znajdzie chwilę i zobaczymy się już wkrótce! :)

Warszawa

– Środa, 21 października, godzina 18:00, restauracja "Między nami" na ulicy Brackiej

Trójmiasto

– Czwartek, 22 października, godzina 16, restauracja "White Marlin" w Sopocie

Kraków

– Sobota, 24 październik, godzina 17:30, Targi Książki

 

Zapraszam i do zobaczenia! :)

 

dress / sukienka – uszyta przez krawcową (podobny model już niedługo w kolekcji MLE) // book / książka – Elementarz stylu // shoes / szpilki – Luisa Via Roma (stara kolekca)