Hello everyone on Monday afternoon! Loads of you have been asking if I always walk around in high heels and smart dresses. Course I don’t! My outfit of the day is an example of how I look when I want to go for a more casual feel. I put my hair in a bun and swap the heels for flats or Emu (do woolen boots surprise you? Well, bear in mind that the weather in the TriCity is changeable and I don’t intend to freeze when it’s 15 outside). And you can match a grey top with almost all colours (from black, to denim and even pastel shades).

Witam wszystkich w poniedziałkowe południe!:) Wiele z Was pyta, czy codziennie chodzę w szpilkach i eleganckich sukienkach. Oczywiście, że nie:). Dzisiejszy strój dnia, to przykład, jak wyglądam, gdy mogę sobie pozwolić na trochę więcej luzu. Nieułożone włosy układam w koczek, a szpilki zamieniam na baletki lub Emu (buty z wełny Was dziwią? Cóż, pogoda w Trójmieście jest zmienna, a ja nie mam zamiaru marznąć, gdy na dworze jest 15 stopni:)). Z kolei szarą bluzę łatwo dopasować do wszystkich kolorów (od czerni, przez jeans, aż do pasteli). W takim stroju mogę śmiało taszczyć ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty, załatwiać sprawy na mieście i wyginać się robiąc zdjęcia potrawom lub innym przedmiotom, które widzicie później na blogu:).

 jumper / bluza – The Orphan's Arms

trousers / spodnie – Moto

bag and sunglasses / torba i okulary – Zara

Emu – ANSWEAR.COM

I w tym miejscu mam dla Was niespodziankę:). Dla wszystkich czytelników makelifeeasier.pl udało mi się zdobyć  kod rabatowy, uprawniający do 20 procentowej zniżki na wszystkie produkty w ANSWEAR.COM (także na te przecenione). Specjalny kod rabatowy to MLE (pisany drukowanymi literami). Wystarczy wpisać go w koszyku i zatwierdzić czarnym "ptaszkiem" :).