Pierwszy grudnia to idealny moment, aby podzielić się z Wami zdjęciami z minionego miesiąca. Przygotowania do świątecznych plenerów zdjęciowych, odrobina listopadowej codzienności i czekanie na pierwszy śnieg, to główne motywy dzisiejszego wpisu. Zapraszam! :)

Z przyjemnością chciałabym się pochwalić, że Makelifeeasier.pl zostało patronem medialnym świątecznej akcji charytatywnej "Pierniczek" organizowanej przez Costa Coffee i Coffee heaven. Ciasteczka, które można powiesić na choince znajdziecie w każdej kawiarnii tych sieci. Dochód ze sprzedaży trafi do podopiecznych fundacji "Dr. Clown" i fundacji "Costa". Jeden piernik kosztuje zaledwie 1,50 złotego. Dla smakosza kawy to drobny wydatek – przyłączam się więc do akcji i gorąco zachęcam do tego wszystkich Czytelników.

To jeszcze nie pierwszy śnieg w Sopocie, ale dziś rano było tak mroźnie, że szron na trawie przypominał trochę biały puch. 

Chociaż na ścianach mojego mieszkania nie brak obrazów i grafik, to nigdy nie chciałam, aby wśród nich zawisnął mój portret – dosyć mam już oglądania swoich zdjęć przygotowując wpisy, a co dopiero by było gdybym musiała patrzeć na swoją podobiznę w kuchni czy nad kanapą. Poza tym, w dzisiejszych czasach portrety wykonywane na zamówienie nie mają w sobie niczego z pięknych i wytwornych obrazów wielkich malarzy, których talent przyciągał znacznie bardziej niż namalowane na płótnie postacie. Jednak gdy przyszedł do mnie ten prezent, stworzony bez mojej wiedzy, na podstawie zdjęcia ze strony, uznałam że daleko mu do tandetnych akwarelkowych portretów bez wyrazu, więc na pewno znajdę dla niego odpowiednie miejsce. 

Kolejna akcja WWF, w którą miałam przyjemność wziąć udział. Na świecie żyje już zaledwie 3200 tygrysów i bez naszej pomocy nie mają szansy przeżyć. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej koniecznie zajrzyjcie tutaj.

1. Poranne śniadanie w mroźnej Warszawie // 2. Ja i mój przyjaciel – zawsze razem // 3. Poniedziałkowy "Must Have" // 4. Jedna ze stylizacji, które pojawiły się w tym miesiącu na blogu //

Plaża w Orłowie. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj

1. idealne śniadanie do łóżka // 2. Słoneczna jesień w Sopocie // 3. Pobite Gary w Gdańsku // 4. Świętowanie Dnia Niepodległości w towarzystwie pysznego jedzenia //

1. Muchomor // 2. Cały listopad był mglisty i trochę przygnębiający – słońce pojawiło się zaledwie kilka razy // 3. Wchód nad morzem // 4. Liście spadły z drzew //

Ten strój z wykorzystaniem tiulowej spódnicy (Trendsetterka.com) wzbudził chyba w Was największe zainteresowanie. To dowód, że zdjęcia zrobione trochę przez przypadek wychodzą najlepiej! :)

1. Odrobina koloru w moim domu // 2. i 3. – perfekcyjny wieczór w towarzystwie książki // 4. Po wielkich porządkach udało mi się wygospodarować małą przestrzeń (a konkretniej pół ściany) na plan zdjęciowy :).

Zapach mandarynek zawsze przywodzi mi na myśl same przyjemne chwile. Pierwsze, które kupiłam w tym roku były malutkie, ale bardzo słodkie. Mogłabym je jeść godzinami. 

Jeśli ktoś z Was również lubi poranki z pyszną kawą to zapraszam tutaj :)

Dziwią Was moje wąsy? :) Akcja Movember, w której wzięłam udział trwała przez cały listopad. Movemebr to męski odpowiednik akcji "Różowa wstążka". Trochę kontrowersyjne wąsy mają zwrócić naszą uwagę na profilaktykę raka jąder – wcześnie wykryty może być całkowicie wyleczalny. 

Tradycyjnie, jedno zdjęcie morza na koniec. Żegnam listopad i witam grudzień! 

Miłego poniedziałku! :)