180A9729

Finding small joys in different situations, is an ability above worthwhile working at. My favourite time in the year came to an end. Preparations for Holidays, and then these a few days, in which we can enjoy the presence of family and friends, is something worth waiting for, but the New Year period can bring necessary calm and motivation, so we can achieve our goals. I am inviting you for a few photos of the recent month!:)

***

Odnajdywanie drobnych radości w różnych sytuacjach, to umiejętność nad którą naprawdę warto pracować. Mój ulubiony czas w roku dobiegł końca. Przygotowania do Świąt, a potem te kilka dni, w których możemy nacieszyć się obecnością bliskich, to coś, na co warto czekać, ale okres noworoczny może przynieść potrzebny oddech i motywację, do realizacji naszych celów. Zapraszam Was na kilka ujęć z ostatniego miesiąca! :)

ftyfty

Właśnie takiego wilka widziałam w Puszczy Karpackiej. To zdjęcia z albumu Reliktowa Puszcza Karpacka.

5E1A8017

sweter / sweater – podobny tutaj , kalosze / boots – Hunter

W poszukiwaniu gałązek ileksu i ostrokrzewu, bo najlepsze ozdoby świąteczne to te wykonane z naturalnych elementów. 

5E1A1672

Świąteczne prezenty – ciepłe skarpetki, kartka świąteczna od CHANEL i… mój ukochany szampon do włosów i odżywka od L'biotica (moje włosy są dzięki nim bardziej podatne na układanie, a końcówki wyglądają zdrowiej).

5E1A1683

Ogromnie cieszę się, że mogę podzielić się z Wami rabatem na moje ulubione produkty do włosów. Autoryzowany sklep L'biotica biutiq.pl przygotował dla Czytelniczek Makelifeeasier.pl  kod rabatowy na 20 %. Wystarczy wpisać kod MLE20% w trakcie dokonywania zakupów. 

IMG_968hyhy8-2_Fotor_Collage5E1A8995katarzyna-tusk-w-szarym-plaszczu-325805-GALLERY_BIG-2

płaszcz / coat – Illesta

W minionym miesiącu, w ramach promocji "Elementarza" miałam przyjemność uczestniczyć w nagraniu DzieńDobryTVN (nagranie znajdziecie tutaj). Na zdjęciu powyżej wypatruję taksówki – chciałam wymknąć się ze studia niezauważona (wychodząc koło śmietników ;)), ale pewien "uprzejmy" warszawiak podkradł moją taksówkę i zostawił na pastwę fotoreproterów ;).

IMG_9688-2_Fotor_Collage

Mała retrospekcja z mojej wyprawy na południe Polski. 

huhi

czapka / hat – MLE collection ​,płaszcz / coat – MLE collection

Starówka w Gdańsku. 

hgg_Fotor_Collage

1. Blog Whiteplate.com Elizy Mórawskiej był jednym z pierwszych, które zaczęłam śledzić. Przez wiele lat była dla mnie inspiracją, a jej przepisy kluczem do udanych kolacji czy deserów. Gdy zobaczyłam więc, że moja ukochana blogerka napisała kilka słów o Elementarzu moje serce zabiło mocniej. To dla mnie powód do wielkiej satysfakcji i prawdziwie magiczna chwila! // 2. i 3. Świąteczna dekoracja w stylu retro – dziadek do orzechów nigdy nie wyjdzie z mody. // 4. Zimowe popołudnie z herbatą i książką.

IMG_0155180A7475

Świąteczne spotkanie z dziewczynami. 

IMG_0185

Ten wpis kończę kolażem z Waszych zdjęć. Jest mi ogromnie miło, gdy widzę jak "Elementarz" staję się częścia Waszych książkowych kolekcji! Miłego wieczoru! :)