_E1A8899

coat / płaszcz – Silvian Heach on Answear.com

sweater / sweter – MLE Collection

leather shoes / zamszowe buty – Mango on Answear.com

jeans / dżinsy – Zara (bardzo podobne tutaj i tutaj)

bag / torebka – Bershka (podobna tutaj)

   I hope that you are having a great Sunday. I’ve made today's photos a few days ago, when the weather in Sopot was very Sunny. When I looked outside the window that morning  I was convinced that it is the first day of spring. I was wrong and learned it first-hand, when forgetting to take my scarf with me. That day I was taking care of last preparations of new products for the MLE collection and I am very happy that everything is going according to the plan. You will not have to wait long for effects.

***

   Mam nadzieję, że niedziela mija Wam znakomicie. Zdjęcia do dzisiejszego wpisu powstały kilka dni temu, kiedy w Sopocie było bardzo słonecznie. Gdy rano wyjrzałam przez okno mojej sypialni byłam przekonana, że to już pierwszy wiosenny dzień. Myliłam się i odczułam to na własnej skórze, bo postanowiłam nie brać ze sobą szalika. Tego dnia przygotowywałam ostatnie sprawy związane z nowymi produktami MLE collection i cieszę się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Na efekty nie będziecie musiały długo czekać. 

   Na jednym z amerykańskich blogów przeczytałam, że nowojorski tydzień mody, jak nigdy wcześniej, obfitował w oversizowe płaszcze kończące się za kolano. To świetnie, że mimochodem udało mi się trafić w ten nurt, chociaż decydując się na ten krój, chciałam po prostu przez moment wyglądać odrobinę inaczej niż zwykle. Za jakiś czas, z przyjemnością wrócę do moich ulubionych płaszczy i marynarek idealnie dopasowanych w ramionach, ale ten model w czarno-białą kratę jest wyjątkowo miłą alternatywą. 

 PS. Po raz kolejny mam dla Was zniżkowy kod do Answear.com w wysokości 20%, który jest ważny do 28 lutego. Wystarczy wpisać kod MLE33 przy dokonywaniu zakupu – więcej szczegółów znajdziecie tutaj (niektóre marki są wyłaczone z promocji). Miłych zakupów! :)

_E1A9164_E1A8935_E1A8950_E1A9059

_E1A8969_E1A9044

_E1A9226

_E1A9110

_E1A9273