_E1A1623 

scarf / szal – Gyalmo Szale Himalajskie

coated trousers / powlekane spodnie – Mango (model Belle)

parka jakcet / parka – Zara (stara kolekcja)

boots / botki – Burberry (stara kolekcja)

sweater / sweter – MLE Collection

bag / torebka – & Other stories

   What a relief! This week came finally to an end! I have an impression that since Monday the entire world was against me and everything that I have touched turned to a failure. Even the weather decided to ruin my big plans for photoshoot (apart from the blog, I didn't manage to fill in other thing, which I looked forward to work on). Fortunately, the next week will be totally different.

***

   Co za ulga! Ten tydzień nareszcie dobiegł końca! Mam wrażenie, że od poniedziałku cały świat sprzymierzył się przeciwko mnie i wszystko czego się dotknęłam było skazane na niepowodzenie. Nawet pogoda postanowiła udaremnić mi wszystkie zdjęciowe plany, których pechowo miałam całkiem sporo (poza priorytetowymi wpisami na bloga, nie udało mi się zrealizować też innych zobowiązań, a bardzo cieszyłam się na tę pracę). Na szczęście, przyszły tydzień zapowiada się zupełnie inaczej. 

   Wiosenne stroje mogą sobie jeszcze poczekać, zwłaszcza jeśli mam przeczesać plażę i całe moje miasto w poszukiwaniu odpowiedniego pleneru do zdjęć. Dziś nie miałam najmniejszego powodu, aby zakładać coś bardziej szykownego niż moja ulubiona parka, więc skorzystałam z tej okazji, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu będę musiała zapomnieć o moich casualowych strojach przeznaczonych na spacery po Sopocie. Mam nadzieję, że niedziela mija Wam wspaniale i nie marudzicie tyle co ja ;). Miłego dnia!

_E1A1898_E1A1632_E1A1692_E1A1726_E1A1758_E1A1786_E1A1842