5e1a4271

Mój strój:

camel coat / karmelowy płaszcz – MLE Collection

sneakers / trampki – Converse on eobuwie.pl

sweater / sweter – Gap

jeans / dżinsy – Zara

strój Asi:

 jakcet & sweater / marynarka i golf – MLE Collection

black sneakers / czarne trampki – Converse on eobuwie.pl

jeans / dżinsy – Zara

   Together with my two friends, we often catch ourselves looking slightly too similar to one another. At times, we all choose camel coats, we accidentally put on similar sweaters, or one of us has knowingly bought something identical ("because you looked so gorgeous in that!"). I don't know whether our clothes reflect our personalities, but if it's true, we are a really great match.  

   There are only few things that we wear for a couple of years and that we are never fed up with. I purchased my first Converse sneakers right after I started the blog (navy blue, ankle height). I still have them and really like them. They look as good as new, even after a couple of washings. Sneakers are an element that I couldn't do without when it comes to my wardrobe. As you can see in today's photos, I am not the only one who perceives them as practical :).

***

   Często łapię się z moimi dwiema przyjaciółkami na tym, że wyglądamy trochę zbyt podobnie do siebie. A to wszystkie wyszłyśmy z domu w karmelowych płaszczach, przez przypadek włożyłyśmy te same swetry, albo jedna z nas z pełną premedytacją kupiła coś identycznego ("bo tak pięknie w tym wyglądałaś!"). Nie wiem, czy ubrania odzwierciadlają nasze osobowości, ale jeśli tak, to naprawdę dobrze się dobrałyśmy. 

   Niewiele jest rzeczy, które nosimy kilka lat i nigdy nie mamy dosyć. Swoje pierwsze Conversy kupiłam tuż po założeniu bloga (granatowe, za kostkę) wciąż je mam, bardzo lubię i nawet po kilku praniach wyglądają prawie jak nowe. Trampki to coś, czego w mojej szafie nie mogłoby zabraknąć. Jak widać na dzisiejszych zdjęciach, sprawdzają się nie tylko u mnie :).

5e1a43355e1a43635e1a43745e1a44365e1a44645e1a44075e1a4391