coat / płaszcz – Emerson Fry

shoes & sweater / szpilki i sweter – Zara

bag / torebka – Małgorzata Bartkowiak

trousers / spodnie – Mango

sunglasses / okulary – J.Crew

 I know that I have written how much I want to thank all of you who took part in it , but I’m still overwhelmed by the number of comments, so I just want to mention it one more time:) . The coat in my size had already become one of my favorite clothes . I feel as if it was made especially for me. It is light , elegant , yet warm and goes really well with the classic sets.

During this past week I needed to look a bit more formal than I usually do. However, and I can’t believe that I’m writing this right now, I didn’t have any problems with picking an outfit. From Monday till Friday I mixed classic clothes with elegant accessories. I hope that my photos will be an inspiration for you, when tomorrow you’ll stand in front of your closet with the perennial question “what should I wear?”. Perhaps starting from today you’ll decide to look more elegant? How do you think, can I wear this coat on the Palm Sunday?

Jeden z dwóch płaszczy, który dostałam, czeka już na wysłanie do zwyciężczyni czwartkowego konkursu (wiem, że pisałam już o tym, jak bardzo dziękuję wszystkim Wam za wzięcie w nim udziału, ale jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego odzewu i chciałam o tym wspomnieć jeszcze raz:)). Egzemplarz w moim rozmiarze zdążył już stać się stałym elementem moich codziennych strojów. Czuję się tak, jakby był stworzony specjalnie dla mnie. Jest lekki, elegancki, a przy tym naprawdę ciepły i świetnie pasuje do klasycznych zestawów.

Miniony tydzień wymagał ode mnie trochę bardziej formalnej garderoby niż zwykle, ale z wyborem strojów nie miałam na szczęście większego problemu (sama nie wierzę w to co właśnie napisałam:))- od poniedziałku do piątku zestawiałam ze sobą klasyczne rzeczy i eleganckie dodatki. Być może, dzisiejsze zdjęcia będą dla Was pomocne, gdy jutro staniecie przed szafą i nie będziecie wiedziały co na siebie założyć:). A może już dziś postanowicie wybrać coś bardziej eleganckiego? Myślicie, że ten płaszcz będzie odpowiedni na dzisiejsze święcenie palm? :)