top & socks / koszulka i skarpety – H&M

sweater / sweter – Zara Home (podobny tutaj i tutaj)

sweatpants / spodnie materiałowe – Petit Bateau (podobne tutaj)

necklace / naszyjnik – My Way Jewellery

white blanket / biały koc – H&M Home

scarf / szal w kratę – Zara

  I prepared today's "Look of The Day" with the small advance because this Sunday, as most of you probably, I wanted to spend time with my family, away from the computer;). Past Saturday was a perfect chance to create the entry about an issue which many of you have been asking about. I spent the yesterday afternoon stuck to the the laptop screen, with the bowl of the favourite dessert in my hand (fruits under the crumble topping) and wearing warm socks

***

   Dzisiejszy "Look of The Day" przygotowałam z małym wyprzedzeniem bo tę niedzielę, tak jak pewnie wiele z Was, chciałam spędzić w rodzinnym gronie, z dala od komputera ;). Miniona sobota była idealną okazję do tego, aby stworzyć wpis, o który wiele z Was pytało. Wczorajsze popołudnie spędziłam przyklejona do ekranu laptopa, z miską ulubionego deseru w ręku (owoce pod kruszonką) i ciepłymi skarpetami na nogach.  

    "Dom to miejsce w którym możesz się czuć i wyglądać brzydko. I cieszyć się z tego". To zdanie, przeczytane gdzieś w internecie, utknęło mi w głowie i wracało do mnie za każdym razem, gdy któraś z Was poruszała temat ubrań przeznaczonych do noszenia po domu. Uważam, że to, jak wyglądamy kiedy prawie nikt nas nie widzi jest indywidualną sprawą każdej z nas i nie chciałabym w tej kwestii udzielać Wam konkretnych rad.

    W mojej szafie można znaleźć kilka rzeczy, które lubię wkładać jeśli wiem, że danego dnia już nigdzie nie będę chciała się ruszać, a strój, który miałam na sobie od rana nie należy akurat do najwygodniejszych. Dresy (może niekoniecznie stricte sportowe) i długi miękki sweter to wszystko czego mi potrzeba. Miłego wieczoru!