The winter has set in here for good. Apart from the usual car hassles (there's nothing quite like trying to spray your windscreen with summer fluid when it's minus 3) you also need to think about a warmer wardrobe. The fluffy jacket is a winter staple but walking round in one for 3 months doesn't exactly thrill me to bits. So I'm trying not to freeze while at the same time maintain a touch of style. A thick artificial fur coat makes a fine alternative to the puffball look. Underneath, go for the "onion" approach and don't forget about gloves!

vest / kamizelka – Diesel by  Answear.com. Kolejny raz mam dla Was kod rabatowy:). Wpisując kod MLE3 otrzymacie 20% rabatu na każdą rzecz.  Kod jest aktywny do 19 grudnia.

bag / torebka – Mango

jacket / żakiet – Cubus

sweater / sweter – H&M

trousers / spodnie – Topshop

shoes / buty – asos

glasses / okulary – Resrved

Mróz zadomowił sie w moim mieście na dobre. Poza samochowymi konsekwencjami z tym związanymi (nie ma to jak letni płyn do spryskiwacza szyb, gdy temperatura na zewnątrz wynosi -3 stopnie) trzeba też zadbać o cieplejszą garderobę. W zimie niezawodne są puchowe kurtki, ale chodzenie w nich non stop, przez trzy miesiące, nie jest dla mnie najciekawszą perspektywą. Staram się więc jak mogę, aby nie zamarznąć ale zachować przy tym odrobinę oryginalności i elegancji. Sztuczne (i gęste) futro to świetna alternatywa dla bezkształtnych okryć wierzchnich. Pod spód takiej kamizelki dobrze jest się ubrać "na cebulkę" i pamiętać o rękawiczkach:).

Skompletowałyście już wszystkie prezenty? Ja wciąż mam braki:).

YETI STYLE :D