1.

Wiosenno-letnia sesja marki Louis Vuitton to już nie tylko projekty najlepszej jakości, ale również zdjęcia zapierające dech w piersiach. Urocza żyrafa, piękne krajobrazy i flagowe torebki tej ekskluzywnej marki prezentują się wyjątkowo dobrze. Zdjęcia Petera Lindbergh'a niesamowicie oddają klimat upalnej Afryki i wakacyjnych wojaży.

2.

Kolekcja "The perfect guest" od firmy Mango, to świetna propozycja dla tych z nas, które w najbliższych miesiącach mają zaplanowane wielkie wyjście. W ofercie znajdziemy piękne, długie suknie, jak również eleganckie spódnice i bluzki. Modelki zostały sfotografowane w romantycznym wnętrzu, wypełnionym kwiatami. Kobieca i zmysłowa kampania reklamowa to kolejny strzał w dziesiątkę tej hiszpańskiej marki.

3.

Sfotografowana na plaży w Malibu wiosenno-letnia kolekcja marki Hilfiger to prawdziwa feeria barw. Craig Mcdean uwiecznił na zdjęciach słynnych top modeli, takich jak: Arthur Kulkov, Max Rogers, RJ King, Viggo Jonasson, Luke Willett i Bernard Fouquet. Oglądając tę sesję mam ochotę od razu uciec na plażę (oczywiście wyglądając równie stylowo).

4.

Wiosenno-letnia kampania Zary to dobra opcja dla fanek minimalizmu. Pomimo bujnej zieleni zdjęcia mają subtelny i prosty charakter. W ofercie tej sieciówki znajdziemy wiele uniwersalnych fasonów.

5.

Ambasadorką najnowszej kolekcji marki H&M została jedna z najbardziej znanych brazylijskich piękności – Gisele Bundchen. Autorem klimatycznych zdjęć jest Lachlan Bailey. Czy widziałyście również spot reklamowy, w którym Gisele śpiewa znany utwór "Heart of glass" zespołu Blondie?

Czy takie wysoko budżetowe kampanie do Was przemawiają? Która z nich podoba Wam się najbardziej?