W Nowym Jorku jestem zaledwie od trzech dni, ale już żałuję, że będę musiała stąd wyjeżdżać. Dziś chciałam Wam pokazać pierwszą część zdjęć z pokazów, które miałam okazję zobaczyć :). 

BCBG MAX AZRIA

Marka BCBG Max Azria została założona w 1989 roku przez Francuza Maxa Azria i w którkim czasie stała się bardzo popularna. Jej ubrania noszą między innymi Angelina Jolie, Reese Witherspoon, Miley Cyrus, Latoya Jackson, Fergie, Olivia Palermo, Laurem Conrad, Heidi Klum, Michelle Obama, czy Selena Gomez. W kolekcji na sezon Fall 2014 znajdziemy piękne dodatki i ubrania wykonane z największą dbałością. Co będzie modne według tej amerykańskiej marki? Miękkie wełny, futrzane kołnierze i luźne kroje. Ponadczasową czerń będziemy łączyć z beżami i szarościami. 

Desigual

Ta hiszpańska marka słynie z wzorzystych i kolorowych projektów. Kolekcja Fall 2014 idealnie wpisuje się w jej główne założenia – jest różnorodnie i pozytywnie. Na wybiegu mogłam zobaczyć samą Candice Swanepoel (równie piękną w rzeczywistości, co na zdjęciach), a cały pokaz przebiegał w imprezowej atmosferze. Ubrania tej marki nie do końca wpisują się w mój styl, ale może którejś z Was coś się spodoba:).

Erin Fetherston

Ze wszystkich pokazów najbardziej podobała mi się prezentacja kolekcji Erin Fetherston na sezon jesień/zima 2014. Ta projektantka z San Fransisco stawia na romantyzm i delikatność, obecnie wpsółpracuje również z marką Juicy Couture. Po dotarciu do hotelu "W" na Union Square wszyscy goście zostali zaprowadzeni do pięknej sali balowej, na środku której została postawiona mała scena. Modelki zostały na niej poustawiane, jak porcelanowe lalki. Cała oprawa prezentacji świetnie pasowała do projektów tej młodej projektantki (jej sukienki nosi na przykład Olivia Palermo). Dziewczęce sukienki w kwiatowe wzory, miękkie sweterki i wyszywane materiały, to coś co spodoba się każdej kobiecie.