It’s just how things are in the fashion industry. When we finally enjoy warm days fashion designers and brands think about the autumn-winter season. Ok, I agree it is a bit bizarre to think about Christmas trees and warm sweaters when we have beautiful weather outside, but when fashion editors, stylists and bloggers have all the information on upcoming trends in advance, we can get a trend report with the advent of autumn.

Tak to już jest w świecie mody, że gdy my możemy w końcu ubrać letnie sukienki i sandały, projektanci i marki odzieżowe myślami są już w środku zimy. Chociaż widok choinek i grubych swetrów może wydawać się nie na miejscu, to dzięki takiemu wyprzedzeniu, redaktorzy modowych magazynów, stylistki czy blogerzy mogą poukładać sobie w głowie nadchodzące tendencje, a gdy nadejdzie jesień, przekazać Wam wszystko w pigułce. 

W najnowszej kolekcji "The new England" marki Tommy Hilfiger, znajdziemy wszystko to, co kochamy w jesiennych i zimowych ubraniach – ciepłe swetry w jodełkę, koszule z najwyższej jakości tkanin i kolory, które przywodzą na myśl długie wieczory spędzone przed kominkiem w towarzystwie książki i gorącej herbaty. 

skirt / spódnica – Mosquito.pl

shirt and sandals / koszula i sandałki – Zara

bag / torebka – Vintage

watch / zegarek – Michael Kors