For the January’s list of best dressed bloggers, I have decided to choose outfits that I found most original. However I am sure, that even the ones of us who don't like to experiment with trends can easily use a few elements from following sets. Which blogger did you like the most? I am waiting for your comments and I wish you a super pleasant afternoon.

***

   W styczniowym zestawieniu blogerek wybrałam takie stroje, które ujęły mnie swoją oryginalnością. Jestem jednak przekonana, że nawet te z nas, które nie lubią eksperymentować z trendami mogą łatwo wykorzystać kilka elementów z poniższych zestawów. Czy któraś z blogerek przypadła Wam szczególnie do gustu? Czekam na komentarze i życzę Wam przemiłego popołudnia.

 

MIEJSCE PIĄTE:

Style On

   W swoich strojach Kinga stawia na oryginalne elementy. Nie pierwszy raz wybrała styl boho. Czarny kapelusz fedora świetnie pasuje do futra w odcieniach szarości. Skórzane botki z przeplatającymi się pasami dodają rockowego akcentu. Efekt jaki uzyskuje Kinga, to ekstrawagancka nonszalancja.

 

MIEJSCE CZWARTE:

Cammy

   Kamila często nawiązuje do mody lat sześćdziesiątych. Charakterystyczny kaszkiet i płaszcz w modnym pastelowo-różowym kolorze, to elementy typowe dla tej epoki. Wybór szarych kozaków sprawia, że całość jest subtelniejsza.

 

MIEJSCE TRZECIE:

 

   W tym stroju całą uwagę skupia oryginalny płaszcz w czarno-białe pasy, ale warto przyjrzeć się też pozostałym elementom. Skórzane botki, które ma na sobie Kinga mają modną w tym sezonie długość; nieco ponad kostkę. Dodatek w postaci czerwonego pomponu dodaje nieco luzu.

 

MIEJSCE DRUGIE:

Shinysyl

  Sylwia ma świetne wyczucie kolorów. Jak widać, biel nie musi być zarezerwowana na lato, a w połączeniu z kolejnym klasykiem; beżem, wcale nie wygląda nudno. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie. 

 

MIEJSCE PIERWSZE:

  Laura lubi mieszać style, ale pozostaje wierna czerni. Tym strojem udowadnia, że czarny kolor (nawet w wersji "total look") nie musi być nudny. Piękna "mała czarna" akcentuje kobiecą figurę Laury. Skórzane buty i torba, dzięki innej fakturze, urozmaicają strój i dodają pazura. Proste połączenia – duży efekt.