To nie złośliwość, że często dosyć enigmatycznie odpowiadam na Wasze pytania dotyczące dat wprowadzania poszczególnych modeli z nowej kolekcji MLE. Teoretycznie bowiem wszystko jest jasne, a kalendarz premier mamy zaplanowany aż do grudnia. W praktyce wygląda to jednak tak, że jakiś materiał trzeba domówić, bo po rozpakowaniu okazał się wadliwy (a u nas wszystko musi być perfekcyjne) albo guziki nie dotarły na czas i cała szwalnia stoi i czeka (czasem nie można przez to wykończyć na przykład podszewek). Z kolei jeden z naszych swetrów jest tak skomplikowany, że produkcja jednego egzemplarza trwa ponad cztery godziny (łatwo policzyć ile trzeba czekać na trzysta sztuk ;)). Tłumaczę się, bo co prawda wyciągnęłam od naszej menadżerki produkcji (nie obyło się bez jęków ;)) konkretne daty, ale wiem, że mogą się one przesunąć i już boję się Waszego gniewu, jeśli w ostatniej chwili coś pójdzie nie tak…

   Przechodząc do sedna – na dzisiejszych zdjęciach zobaczycie więcej naszych nowości, a pod zdjęciami podaję orientacyjne daty premier i ceny, tak abyście mogły lepiej zaplanować zakupy. 

Grafitowy wełniany płaszcz pojawi się w sklepie 15.10 i będzie kosztował 1089 złotych. Można go nosić przewiązanego w pasie, ale jeśli wyciągnie się pasek to zyskuje bardziej pudełkowy fason. 

Drugi model długiego płaszcza pojawi się u nas w dwóch kolorach – czerni i ciepłym beżu. Możecie się ich spodziewać na przełomie października i listopada (cena najprawdopodobniej wyniesie 989 złotych).

Będziemy doszywać nasze białe t-shirty, które tak pokochałyście. Na pewno pojawią się jeszcze w tym roku. 

Bardzo się cieszę, że nareszcie mogę Wam powiedzieć o naszym małym sukcesie. Po nieskończenie wielu próbach udało nam się w końcu dostać większą ilość przędzy na sweter, który tak bardzo Wam się podobał (prace nad nim rozpoczęłyśmy już w zeszłym roku). 

Sweter będzie gotowy pod koniec listopada, ale ponieważ nie znamy jeszcze finalnej liczby sztuk (przędza jest bardzo trudna w obróbce) to niestety nie jestem w stanie podać jego ceny. Na pewno pojawi się jego przedsprzedaż, gdy pierwsza partia zostanie wykonana. Szary brat naszej Katanii odlicza dni do tego piątku :). Jeśli chciałybyście kupić nasz bestseller, czyli elastyczne spodnie ze strzemieniem, to użyjcie opcji "powiadom o dostępności". Czekamy na materiał i od razu zaczynamy je doszywać. 
Tak, dobrze widzicie, że tego swetra z przodu jeszcze nie bylo ;). Jego premierę planujemy na listopad.A jeśli szukacie też czegoś ciut cieńszego i delikatniejszego niż nasze flagowe warkoczowe "grubasy" to ten sweter z pagonami na pewno Wam się spodoba. Pojawi się u nas w kolorze ecru i czerni i będzie kosztował 519 złotych (ecru pojawi się pod koniec października, a czarny na początku listopada). 

Patrząc na zdjęcie powyżej już się cieszę na jesienną pogodę! 

*  *  *