Wpis zawiera lokowanie marki własnej. 

  W letniej garderobie funkcjonalność to świetny drogowskaz, ale styl powinien być podyktowany także naszymi pragnieniami, opowiadać o nas jakąś historię. Gdy pierwszy raz po zimie zaczynamy czuć nadchodzącą wiosnę, chcemy dać temu wyraz także w tym, co nosimy. W wiosenno-letniej kolekcji marki MLE chciałam aby projekty były odpowiedzią na to, czego kobiety potrzebują każdego dnia, a jednocześnie zwiastować nadchodzące wakacyjne odprężenie. Ponad dwadzieścia elementów tworzy kompletną bazę, która sprawdzi się w miejskiej przestrzeni i w dalekiej podróży.

  W kolekcji znalazły się marynarki i spódnice z parzonej wełny, swetry z bawełny i wełny merynosowej, spodnie z drobno plisowanego materiału czy lniane sukienki. Graficzne, harmonijne cięcia i fantazyjne tekstury, które nadają monochromatycznej palecie barw dynamiki, to główne cechy projektów. Poza flagowymi produktami, które możecie zobaczyć w kampanii, w kolekcji znajdą się także koszule, bluzy i topy, które można dowolnie miksować. Poszczególne elementy będą miały swoje premiery w każdy piątek – część z nich jest już dostępna.

  Wszystkie ubrania wykonane są w Polsce, w krótkich, limitowanych seriach. Poniżej znajdziecie większość naszych projektów na sezon  wiosna/lato wraz z przybliżonymi datami ich premier.

 

Zdjęcia: Dorota Porębska / Stylizacje: Olivia Kijo / Makijaż: Katarzyna Korszla / Fryzury: Patryk Nadolny

Marynarka i spódnica – 23.02.  // Top czarny – 8.03.

Komplet koszula i szorty – 19.04.

Sukienka w kratkę – druga połowa maja.

Sukienka z kieszeniami – 12.04.

Sweter – obecnie dostępny // sukienka – 29.03.

Wełniana kurtka – 29.03.

Bluzka – 12.04. // Spódnico-szorty – 22.03.

Sukienka z wycięciami – początek maja. 

Dzianinowa sukienka – druga połowa maja // Spodnie – obecnie dostępne.

 

 Sukienka wiązana – początek czerwca. 

Top w kratkę – 15.03. // ​Plisowane spodnie – 8.03.

 

 

 

Marynarka – 22.03. // Ażurowe spodnie – początek czerwca.

 

 

Krótki top – 19.04. // Spódnica – obecnie dostępna.

 

Sweter – obecnie dostępny.
 
*  *  *