leather shoes / skórzane buty – Balagan (model Arava)

wool coat / wełniany płaszcz – MLE Collection (mój ulubiony w minionym sezonie)

wool sweater / wełniany sweter – odrzut z prototypów MLE z zeszłego roku

cream jeans / dżisny w kremowym kolorze – Mango

sunglasses / okulary – Luvlou (model Estelle)

bag / torebka – Louis Vuitton

   Miejskie lodowiska, to jedna z rzeczy, która skutecznie osładza czekanie na wiosnę. Najsłynniejsze, to nowojorskie w Central Parku, doczekało się udziału wielu hollywoodzkich superprodukcjach, ale niemniej zachwycające jest to w Wiedniu na Rathausplatz czy w Londynie (Somerset House). Z kolei w Amsterdamie, gdy przychodzi mróz, mieszkańcy zamieniają rowery na łyżwy i jeżdżą na nich do pracy dzięki niezliczonej sieci zamarzniętych kanałów. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy! :)

    Jak każdy, lubię czasem ponarzekać, ale w przypadku sopockiego lodowiska nie będę tego robić. Jest naprawdę pięknie umiejscowione (wystarczy trochę wychylić głowę i zobaczymy morze i słynne Molo), malutkie, kameralne i bezsprzecznie urocze. Niczego mu nie brakuje i mimo mniejszej skali, jestem przekonana, że atmosferą dorównuje tym najsłynniejszym. Od początku grudnia chciałam się tu wybrać, ale z przyczyn niezależnych dotarliśmy tutaj dopiero w tę sobotę. „No i dobrze, wszyscy mają już dosyć zimy, a ja jeszcze trochę chcę się nią nacieszyć”. Jeśli chodzi o umiejętności łyżwiarskie, to do Olimpiady mi (bardzo) daleko, ale na szczęście można liczyć na pomoc „pingwinka”.

    Jedna z moich (i z tego co widzę również Waszych) ulubionych polskich marek dodała do kolekcji wiele nowych modeli butów. Z mojego modelu zostało zaledwie kilka sztuk w tym kolorze, ale tutaj i tutaj podsyłam Wam linki do innych świetnych propozycji, które dobrze pasują do modnych teraz dżinsów z szerszymi nogawkami, które noszę coraz częściej (i link do kultowych już torebek też podaję). Wiedziałyście, że marka Balagan została założona przez dwie przyjaciółki – Agatę i Hannę? I że ich buty i akcesoria powstają w okolicy Warszawy? Podaję Wam też kod MLE20 (ważny do 20/02 do końca dnia) na nieprzecenioną kolekcję, dzięki któremu zyskacie 20% rabatu.