kolczyki pozłacane – Biżuteria YES

czarna marynarka i t-shirt – MLE Collection 

 spodnie – Mango (niestety z bardzo starej kolekcji i po przeróbkach)

okulary w kolorze szyklretu – Luvlou (model Estelle)

skórzane czarne baletki – CHANEL

wiklinowy kosz – 303 Avenue

   Obserwowanie pozytywnych zmian w mojej okolicy, to dla mnie źródło prawdziwej przyjemności. Tym bardziej, gdy mam poczucie, że te zmiany dotyczą też mnie i mam na nie chociaż niewielki wpływ. Sopot jest uznawany za miasto zmieniające się pod turystów i trudno się z tym nie zgodzić. Tutejsi tym bardziej doceniają więc, gdy pojawia się miejsce o przemyślanej architekturze, nienastawione na wakacyjny zysk, tworzone z pasją.

   Mam nadzieję, że nowa lokalizacja showroomu Iconic Design stanie się Waszym stałym punktem odwiedzin. To w tym momencie jedyne miejsce w Polsce, gdzie możecie obejrzeć i kupić kolekcję MLE Collection. Przy okazji można nacieszyć oczy prawdziwymi perełkami wzornictwa. Nowy salon mieści się w Sopocie na Alei Niepodległości 696. Wszystkie informacje o godzinach otwarcia znajdziecie tutaj

   W ostatnich dniach moje zawodowe sprawy nabrały tempa i trampki poszły na chwilę w odstawkę. Dzisiejszy zestaw to dla mnie taki złoty środek, gdy przez cały dzień gonię własny ogon, a po powrocie do domu siadam przy stole uzbrojona w kaszkę malinową.