kolczyki – YES (mój ukochany model, noszę od prawie dekady i za nic bym się nie zamieniła)

płaszcz (z wełną z recyklingu) i golf – Birgitte Herskind 

skórzane brązowe śniegowce – Kazar 

okulary przeciwłoneczne – Luvlou

szare legginsy – 4f 

torba – Stylein (mam ją już ją od dawna, pokazywałam ją m.in. tutaj i tutaj)

   „Nie boisz się, że coś cię ominie w związku z tym, że mniej czasu spędzasz ostatnio w mediach społecznościowych?” – to pytanie padło z ust mojej znajomej i wywołało u mnie, ku mojemu własnemu zaskoczeniu, lekką irytację. A nawet jeśli tak właśnie jest, to co w związku z tym? Przecież wiadomo, że to odczucie tak naprawdę nie minęłoby nawet wtedy, gdybym dzień w dzień skrupulatnie przeglądała wszystkie storiski. Nie dojdę do kresu Internetu – zawsze będzie jeszcze coś do obejrzenia, przeczytania i poskrolowania.

   „No ale przecież to część twojej pracy” – padło kolejne zdanie, które zbiło mnie z tropu. „Oczywiście, ale to nie znaczy, że mam w ten sposób usprawiedliwiać nieproduktywne siedzenie w internecie” – i po tej odpowiedzi zmieniłam już temat. W każdym razie, mam nadzieję, że w tym tygodniu udało Wam się korzystać z dobrodziejstw wirtualnego świata na Waszych zasadach i nikogo w Waszym otoczeniu to nie zdziwiło.

   Dziś mam dla Was zdjęcia z porannego spaceru, którego celem było nasze sopockie lodowisko. Kilka okrążeń w łyżwach na nogach i człowiekowi od razu robi się cieplej!

Wpis powstał we współpracy z marką YES.