Wpis powstał we współpracy z marką YES.

 

złote kolczyki – Biżuteria YES (z wybranej przeze mnie kolekcji)

niebieska koszula z białym kołnierzykie – MLE (kolekcja na nowy sezon)

wiązane skórzane sandały – Gianvito Rossi

białe szorty Zara (stara kolekcja)

 

  Coraz częściej mówi się, że dziś w modzie można wszystko. Warunek jest jeden – my same musimy być pewne, że właśnie to nam się podoba. Że dokładnie to chcemy teraz założyć i będziemy czuć się w tym świetnie. I to ma być ułatwienie?! Przecież rozterki i brak zdecydowania są nieodłączną częścią codziennej przyjaźni z naszym stylem.

  Podpatrzyłam gdzieś na Instagramie to dzisiejsze połączenie. Niebieska koszula z kontrastującym kołnierzykiem i białe szorty to zestaw, który wydawał mi się „i trochę na plażę i trochę na upalny dzień w mieście”, a jak wiadomo w Sopocie jedno i drugie często idzie w parze. Podobno właśnie tak nosimy w tym sezonie koszule – zapięte na dwa guziki (albo w wersji dla odważnych tylko na jeden) i coraz rzadziej wkładamy do środka i bluzujemy.

  Dodatki to moje klasyki z poprzednich lat. Wiklinowy kosz, skórzane sandały i oczywiście złote kolczyki. Te ostatnie możecie znaleźć w kolekcji, którą wybrałam specjalnie dla marki YES (zakładkę z moją biżuterią możecie znaleźć tutaj). Biżuterię, którą polecam możecie również znaleźć w butikach stacjonarnych. Kolczyki, które widzicie we wpisie pochodzą z kolekcji SIMPLE.