Przede wszystkim dziękujemy Wam za cierpliwość – trochę zwlekałyśmy z zaprezentowaniem Wam produktów z kolekcji Resort 2021, ale miałyśmy sporo dobrych wymówek. Przede wszystkim, inaczej niż wcześniej, chciałyśmy pokazać Wam całą kolekcję – do tej pory zwykle było tak, że przygotowywałyśmy zdjęcia, gdy miałyśmy "cokolwiek", mimo tego, że czekałyśmy jeszcze na ostateczne prototypy innych modeli, które mogły wskoczyć do sprzedaży w między czasie (wiem, że trochę Was to denerwowało, bo ciężej było zaplanować zakupy). Produkty, które dziś pokazuję zamykają nowości do połowy marca – poza nimi pojawią się tylko "basici", które znacie już z przeszłości. Tylko na trencz i spodnie z rozcięciem będziecie musiały poczekać trochę dłużej.

   Długo też szukałyśmy przestrzeni do zdjęć, która byłaby bezpieczna i nie znajdowała się na zewnątrz, bo – umówmy się – stanie przez kilka godzin na mrozie w poniższych zestawach, bez możliwości ogrzania się, mogłoby nie skończyć się najlepiej. Udało się tylko dzięki uprzejmości właścicielom restauracji Treinta Y Tres i Arco w Olivia Star. Restauracje, z oczywistych powodów są teraz zamknięte, a my nie śmiałybyśmy się tam wpychać z naszym bałaganem. Okazało się jednak, że piętro wyżej do dyspozycji jest też całkiem osobna przestrzeń, którą idealnie nadawała się do zdjęć. Mam nadzieję, że następnym razem, gdy odwiedzę to miejsce będzie znów tętniło życiem. 

   Ten komplet dresowy jest naszym hitem i w ogóle mnie to nie dziwi. Dzianina to 100% wełny merynosowej, która w ogóle nie gryzie. Bluzę i spodnie można kupic osobno, ale według mnie najlepiej prezentują sie właśnie w takim zestawie. Teraz nosze je pod długi płaszcz (karmelowy lub brązowy), no i oczywiście jako ulubioną domową stylizację. Cieszę się bardzo, że tak wiele z Was chwali ten projekt – mam nadzieję, że późną wiosną będziecie go nosić do dżinsowej kurtki i trampek i po prostu nie będziecie chciały go ściągać.    Od góry do dołu – wszystko jest od MLE. Sweter pojawi się już w ten piątek (a jeśli zainteresowanie będzie bardzo duże, to go domówimy). Tutaj połączyłam go ze spodniami z rozcięciem i trenczem, ale teraz noszę go do kozaków, uggów, spodni rurek czy spódnicy – jest bardzo uniwersalny. 
   Tę sukienkę możecie już znaleźć w sklepie w wersji beżowej i czarnej. Chciałyśmy aby ten model był tak naprawde całoroczny, bo w lecie fajnie będzie wyglądał z trampkami, wiązanymi sandałami czy skórzanymi klapkami. Ja uwielbiam nosić ją teraz… zamiast dresów. 

Bo na kanapie też można wyglądać kobieco ;). Tylko grubych skarpet brakuje!

Wełniany dres, tak jak już wcześniej zapowiadałyśmy, pojawi się też w wersji czekoladowej i beżowej. 

Która z nowości podoba się Wam najbardziej? A może macie już coś u siebie w szafie?