Mam wrażenie, że w ostatnich tygodniach nowe trendy dosłownie zbombardowały świat użytkowej mody. O ile w poprzednich sezonach zmieniało się stosunkowo niewiele, o tyle dziś właściwie całe nasze rozumienie proporcji przeszło transformację. A może to ja nie nadążam i mam wrażenie, że wszystko dzieje się za szybko? Przyglądam się naszym rodzimym influencerkom i widzę, ę w ich zestawach z pewnością znalazłabym coś dla siebie. 

MIEJSCE PIĄTE

@kasia_derkacz

Kasia pojawia się w tym cyklu po raz pierwszy, ale bardzo podoba mi się jej zamiłowanie do mody vintage. Długo zastanawiałam się z czym zestawić tego typu dżisny i ten zestaw jest dla mnie źródłem inspiracji – szpilki z noskiem w szpic, pasiasta marynarka z szerokimi ramionami, torebka na ramię i okulary przeciwsłoneczne, to strzał w dziesiątkę. Modnie, ale bez niepotrzebnej przesady.

MIEJSCE CZWARTE

@paulinapyszkiewicz

Paulina to założycielka jednej z najbardziej wysublimowanych polskich marek – LE BRAND. Brak przesady i dobra jakość to wizytówka jej stylu. Sama chętnie wskoczyłabym dziś w ten strój. Podoba mi się połączenie masywnych, czarnych oficerek ze "śmietankową górą".

MIEJSCE TRZECIE

@kinjanocha

Zestaw, które podoba mi się na Kindze, ale wiem, że sama czułabym się w nim, jak w przebraniu kruka w przedszkolnej adaptacji "Dziadów". Ciekawi mnie połączenie faktur tkanin – od nakrycia z włosiem, po idealną skórę na torebce i wytarty, ultramodny dżins. Świetnie to wszystko ze sobą współgra i z pewnością na ulicy obejrzałabym się z ciekawością za tak dobrze ubraną dziewczyną. Nonszalancja, której nie umiałabym powtórzyć. 

MIEJSCE DRUGIE

@gosiaboy

Jeden trend na pewno chętnie podłapię i to bez najmniejszego przymusu. Biel w stylizacji zwykle kojarzy się z latem, ale w tym sezonie chciałabym nosić ją częściej właśnie w jesiennych stylizacjach. U Gosi podoba mi się połączenie ciężkich elementów, jak buty i skórzana ramoneska, z subtelną urodą Gosi i białą spódnicą. Świetny zestaw!

MIEJSCE PIERWSZE

@jestem_kasia

Bardzo lubię Kasię, ale pierwsze miejsce wcale nie przyznano jej za znajomości ;). Podoba mi się tutaj wszystko – od oversizowego, czarnego trencza, dżinsów z prostą nogawką, idealnych butów na obcasie, delikatnej złotej biżuterii po czerwień pomadki na ustach. Brawo! Pędzę do szafy, bo już wiem co włożę!