Trend „tennis core” zasługuje na osobny artykuł, bo wiele tu można powiedzieć nie tylko o kwestiach stylu, ale także o tym, jak w ostatnich latach zmienia się stosunek mas do tego, co elitarne. Dziś skorzystam jednak z okazji, że wiele polskich influencerek pokazało już swoją interpretację mody dziennej, nawiązującej do ubrań przeznaczonych na kort. Niech to krótkie zestawienie pozwoli nam jeszcze chwilę nagrzewać się w chwale zwycięstwa naszej rodaczki.  

MIEJSCE 5 

@kate.zach

Prosta, szeroka bluza i kolarki to zestawienie typowo sportowe, ale dodatki w subtelny sposób podkręcają stylizację – opaska na głowie i kultowy model New Balance sprawiają, że całość nabiera charakteru. 

 

MIEJSCE 4 

@sylwia_butor

W trendzie "tennis core" dominują plisowane krótkie spódniczki, bluzy w paski, adidasy lub tenisówki oraz oczywiście czapki z daszkiem. Sylwia połączyła wszystko w jednym zestawie i wyszła na miasto. Według mnie wygląda super młodzieżowo!

 

MIEJSCE 3

@weronkazalazinska

Sama pewnie nie miałabym tyle pewności, aby pojawić się w podobnym zestawie na korcie, ale od Weroniki nie mogę oderwać wzroku! 

 

MIEJSCE 2

@jdyzio

Julia postawiła na polo z czarną lamówką i plisowaną krótką spódnicę. Temat tenisowej mody został tu potraktowany bardzo serio. 

 

MIEJSCE 1 

@alexiiteresa

Zieleń to jeden z niewielu kolorów, który pojawia się w modzie tenisowej bazującej na bieli. Ale w tym zestawieniu wygląda świetnie. Chętnie przygarnęłabym nawet skarpetki ;).