Chociaż lada dzień (a konkretnie jutro) wrócę do Was z tradycyjnym wpisem z cyklu „Last Month” to dziś jeszcze krótkie przedmajówkowe zestawienie inspiracji! Co polscy influencerzy zakładają gdy bez zaczyna kwitnąć? Sprawdźcie!

@rzeczydominiki

Panią Dominikę poznałam osobiście i dopiero wtedy dowiedziałam się, że prowadzi świetny profil na Instagramie. To kopalnia inspiracji i szczerych polecajek. A ubrania? Są tylko dodatkiem do osobowości tej poznanianki.  

@freakery

Lekkość, oryginalność, dystans do trendów. Asia to pasjonatka mody vintage i eklektyzmu. W tym połączeniu podoba mi się minimalizm połączony z motywami flamenco. Mogło wyjść groteskowo, a jest fajnie. 

@cajmel

Karolina pokazuje nam alternatywę dla typowych letnich sukienek sukienek. Ten zestaw raczej nie wyglądałby dobrze na mojej figurze, ale przy następnym pakowaniu walizki przemyślę to, czy przypadkiem nie zabrać ze sobą podobnej spódnicy. 

@jestem_kasia 

Wszystkie odcienie bieli i ecru to mój ulubiony sposób na majowe zestawy. Jeśli ktoś wybiera się na majówkę do Sopotu, to taki strój będzie idealny!

@Rozkoszny

A tu pierwszy w historii tego zestawienia mężczyzna! I to pewnie znany większości z Was. Majówka to czas, w którym wiele z nas – zamiast odpoczywać – łapie za młotek, wałek do malowania albo zabiera się za sprzątanie piwnicy. I chociaż powyższy strój średnio się do tego nadaje, to życzę Wam w tym czasie tak szerokiego uśmiechu jaki prezentuje Michał. A teraz lecę robić kolację z jego przepisu!