Wpis zawiera lokowanie produktu. 

  Najsłynniejsze dzieło Coco Chanel zamknięte we flakonie ma już ponad sto lat, a wciąż pozostaje symbolem lepszego, baśniowego świata. Historia powstania legendarnej „piątki” obrosła już w legendy, a z każdą dekadą dochodzą do nich nowe rozdziały.

  Tym razem, kultowe perfumy po raz pierwszy opuszczają flakon w kształcie sześcianu. Marka CHANEL postanowiła wypuścić limitowaną edycję butelki w kształcie kropli. Ale zmienia się także sam zapach – Chciałem pokazać N°5 w nowym świetle, zaskakując każdego, kto myślał, że go zna – powiedział Olivier Polge, czyli tak zwany „nos” CHANEL. Mamy tu znane z klasycznej wersji nuty aldehydu, jaśminu, róży, ale tym razem dodano także cytrusy i drzewo cedrowe, nadając całości wakacyjnej świeżości. 

  Mam wielką słabość do N5 i to nie tylko dlatego, że od wielu lat pachnę nimi właściwie każdego dnia – miałam ogromną przyjemność zobaczyć kiedyś na własne oczy to, jak powstają. Od zebrania kwiatów róży stulistnej wyrastającej z prowansalskiej ziemi, aż po moment, gdy z buczącej maszyny pojawia się pierwsza kropla absolutu. Gdybyście miały ochotę razem ze mną cofnąć się do przeszłości i odwiedzić Grasse to zapraszam tutaj.