Some of you may remember my post about different types of winter sweaters. I found the perfect one from Emerson Fry , however its price was too high, and I decided to find less expensive equivalent. I never would have thought that this great American brand would write to me. Apart from a beautiful gift I received, I also managed to get something for you as well…

The main objective of the Emerson Fry brand is to create top quality products that will serve the clients for a long time. We can find classic cut, simple combinations and neutral colors in every collection.

Być może niektóre z Was pamiętają post, w którym pokazywałam różne propozycje zimowych swetrów. Wśród nich znajdował się idealny model marki Emerson Fry (jego cena zmusiła mnie jednak do poszukania tańszych odpowiedników). Nie sądziłam, że mój post zainteresuje tę świetną amerykańską markę i ze zdziwieniem czytałam od nich pierwszą wiadomość, skierowaną na mojego maila. Poza pięknym prezentem, który otrzymałam udało mi się wywalczyć też coś dla Was … :)

Głównym założeniem marki Emerson Fry jest tworzenie ubrań z najwyższej jakości produktów, które będą służyć klientkom przez długi czas. W każdej kolekcji znajdziemy przede wszystkim klasyczne kroje, proste zestawienia i neutralne kolory. 

Ten biały, dzianinowy golf powyżej, to przyczyna całego zamieszania :). 

Wśród tegorocznej wiosenno letniej kolekcji znalazłam rzecz, która szczególnie mi się spodobała. Klasyczny pudełkowy płaszcz, wykonany z wysokogatunkowej bawełny, przyda się każdej z nas. Nosi się go z przyjemnością i jak to bywa w przypadku rzeczy najwyższej jakości pasuje do zaskakująco wielu rzeczy w mojej szafie. 

Jeden płaszcz w rozmiarze 36 – 38 (amerykańska dwójka) przygotowałam dla Was. Wystarczy, że opiszecie swój styl w maksymalnie 4 zdaniach i dodacie tekst w komentarzu (koniecznie wpiszcie prawdziwy adres mailowy w odpowiednią rubrykę – do wybranej przeze mnie osoby wyślę maila z prośbą o adres:)). A przy okazji życzę wszystkim udanego czwartku! :)