In such cold days like now,  when it comes to picking out the outfit , our creativity is decreasing along with the temperature. Our main goal is to wrap up in clothes and reach the work / schools / house as soon as possible. Let’s search for the inspiration at the celebrities,  who must look good every day, so they have simple tricks at their fingertips (they or their stylists). The example bellow, aren't sophisticated, but are neat and I think that you will easily achieve the similar effect.

***  

  W tak mroźne dni jak teraz, nasza kreatywność w doborze stroju maleje wraz z temperaturą. Myślimy tylko o tym, aby mocno się opatulić i  jak najszybciej dotrzeć do pracy / szkoły /domu. Inspiracji szukajmy u gwiazd, które codziennie muszą dobrze wyglądać, więc proste triki mają w małym palcu (one lub ich stylistki). Poniższe przykłady, nie są wymyślnymi stylizacjami, ale prezentują się dobrze i myślę, że łatwo osiągniecie podobny efekt.

 

Olivia Palermo

   Nie wiem jak ona to robi, ale Olivia Palermo zawsze wygląda perfekcyjnie. Powyższy strój to klasyka w szykownym wydaniu. Wystarczy do szarego płaszcza dodać futrzaną etolę i czarne botki na szpilce, a całość staje się bardziej wyrafinowana.

Płaszcz – podobny tutaj

Futrzany kołnierz – podobny tutaj, tutaj i tutaj

Botki – podobne tutaj, tutaj i tutaj

 

Anja Rubik

   Anja Rubik potrafi świetnie urozmaicać swoje stroje. Tutaj do melanżowego golfu i karmelowego płaszcza, modelka dodała ekstrawaganckie botki w cętki. Dzięki nim, całość nie jest nudna i widać, że Anja nie pozostaje w tyle z trendami.

golf – podobny tutaj i tutaj

płaszcz – podobny tutaj, tutaj i tutaj

botki – podobne tutaj, tutaj i tutaj

 

Margot Robbie

   Margot Robbie (pamiętacie ją z filmu "Wilk z Wall Street"?) postawiła na elementy rodem z lat siedemdziesiątych. Jasny kożuch, który często wygląda niechlujnie połączyła z wysokimi, skórzanymi kozakami i spodniami w tym samym kolorze. Dzięki temu całość prezentuje się stylowo i schludnie.

golf – podobny tutaj i tutaj

kożuch – podobny tutaj, tutaj i tutaj

kozaki – podobne tutaj, tutaj, tutaj i tutaj

 

Sarah Jessica Parker

   Od Sary Jessiki Parker możemy spodziewać się nieoczywistych połączeń. Ten strój to nowojorski, stylowy patchwork. Klasyczny granatowy płaszcz i delikatny zielony sweter, zostały przełamane niezobowiązującymi trampkami. Całość wygląda kolorowo i młodzieżowo.

płaszcz – podobny tutaj i tutaj

sweter – podobny tutaj

trampki – podobne tutaj