Dziś możecie zobaczyć zdjęcia (głównie z mojego telefonu) z ostatniego miesiąca. Niestety, nie zawsze udaje mi się uwiecznić na zdjęciach to, co bym chciała. Czasami aparat w telefonie jest po prostu za słaby, a ukochanej lustrzanki akurat nie mam przy sobie, więc dzielę się z Wami tym, co mam :).

Zdjęcia (zarówno ich uwiecznianie, jak i oglądanie) to dla mnie źródło wielkiej przyjemności. Pamięć mojego komputera bardzo na tym cierpi (foldery ze zdjęciami pękają w szwach), ale mi ciągle mało, więc wciąż poszukuję nowych serwisów, w których mogłabym znaleźć inspirację. 

Jeśli też spędzacie sporo czasu w sieci i kolekcjonujecie zdjęcia, które wpadły Wam w oko, to uporządkowanie ich będzie znacznie łatwiejsze (i przyjemniejsze), gdy skorzystacie ze stron intrnetowych, takich jak Pinspire.pl , które są gigantyczną bazą zdjęć. Przede wszystkim będziecie mogły magazynować tam swoje zdjęcia, dzieląc je na przejrzyste kategorie. Jednak w moim osobistym przekonaniu,  najprzyjemniej jest po prostu przeglądać inspiracje, dodane przez wszystkich użytkowników.

 

 

Czy chciałybyście, aby na blogu pojawiało się wiecej tego typu zdjęć? Może spodobałby się Wam taki comiesięczny cykl?