trousers / spodnie – ZARA (obecna kolekcja)

sweater / sweter – COS (obecna kolekcja)

bag / torba – KappAhl

shoes / buty – Dear Frances

Many of you have asked me about the outfit that I wore during the Chanel makeup  presentation. That day I decided on the classic cigarette pants and a light sweater. I know, I know! It’s not very unusual, but I rather feel good and confident than surprise with an extraordinary look, that at some point of the day can easily turn inappropriate for the situation.  I throw all of the necessities to my shopper bag. The most original element were the shoes – well balanced, comfortable (despite the shockingly high heel) and made with great attention to detail. Dear Frances decided to prepare a special  50% discount for SS2014 collection, for you guys! Just enter  the code:“makelifeeasier” during shopping.

Wiele z Was pytało o strój, który miałam na sobie w trakcie prezentacji makijażu CHANEL. Tego dnia zdecydowałam się na klasyczne cygaretki i lekki sweter z granatowymi ściągaczami. Wiem, że ten zestaw to nic niezwykłego, ale wolę czuć się dobrze i pewnie, niż zaskakiwać nietuzinkowymi połączeniami, które w pewnym momencie dnia okażą się niestosowne do sytuacji. Do swojej ulubionej shopper bag wrzuciłam wszystkie potrzebne rzeczy. Najoryginalniejszym detalem były buty – świetnie wyważone, wygodne (pomimo szokująco wysokiego obcasa) i wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Pamiętacie, gdy pokazywałam je w jednym z wpisów? Marka Dear Frances postanowiła przygotować specjalny kod rabatowy, tylko dla Czytelniczek bloga, aż na 50%, który możecie wykorzystać kupując buty z kolekcji SS2014 (wystarczy wpisać kod "makelifeeasier" w trakcie dokonywania zakupu).

Przy okazji chciałabym Wam życzyć miłej niedzieli i udanych zakupów! :) W niektórych sklepach od wczoraj są już przeceny! :)