Artykuł zawiera lokowanie marki własnej. 

 

  Niektóre powroty smakują szczególnie słodko – i ten z pewnością się do takich zaliczał. Mam nadzieję, że nie obrazicie się na mnie za małą modyfikację niedzielnego cyklu – tym razem dzielę się z Wami kilkoma zdjęciami z dnia, który spędziłam w Prowansji. 

  Ale do rzeczy! Tuż pod zdjęciami naszego śniadania w bajkowym Chateau des Alpilles (gorąco pozdrawiam napotkaną parę z Polski, która trafiła tu dzięki mojemu poleceniu i teraz regularnie odwiedza chateau) zobaczycie kilka ujęć naszego największego odkrycia. Dwa lata temu pisałam o tym miejscu przy okazji pokazu kolekcji CHANEL. Zapisałam je sobie, aby powrócić do niego, jeśli los pozwoli mi znów odwiedzić Prowansję. Stare kamieniołomy Carrières des Lumières mieszczą się nieopodal miasteczka Les Baux-de-Provence. Od 1935 roku kamieniołomy były zamknięte, ale w latach 60-tych odkrył je na nowo Jean Cocteau. To niezwykłe miejsce posłużyło mu nawet jako element scenografii w filmie „Testament Orfeusza”. Tutaj możecie zobaczyć relację z pokazu. Nie widać jednak na niej kompletnie tego, co skrywają wnętrza starego kamieniołomu. W ciemnościach na kamiennych ścianach, wysokich chyba na 10 metrów, wyświetlane są iluminacje, a właściwie coś w rodzaju spektaklów, w których główną rolę grają prace największych malarzy w historii. My trafiliśmy akurat na Van Gogha i Vermeera – cudowne widowisko.

   Do kolacji usiedliśmy wśród znajomych twarzy (w tym sensie, że znajomym też Wam;)) i wspominaliśmy wszystkie przygody, które przeżyliśmy przed laty dokładnie w tym samym miejscu. Co to za radość odświeżyć te wspomnienia i dodać kilka nowych!

 

koszula – MLE (dostępna już za parę dni)

dżinsowe szorty – właśnie się piorą i nie mogę sprawdzić, jutro dopiszę!

sandały – Ancient Greek Sandals

kosz – 303 Avenue

 

błękitna dziecięca sukienka – Pepa & Company (stara kolekcje po siostrze)

sukienka dziecięca w paski – Zara (udało się znaleźć coś z bawełny ;))

dziecięce sandały – Bobux

dziecięcy kapelusz – Zara

 

"mała czarna" z wycięciem – MLE (nadal dostępna na wyprzedaży)

sukienka Zosi – Mango