_E1A6357

skirt / spódnica – Zara (podobna tutaj)

Hunter boots / Huntery – Answear.com

coat / płaszcz – Stefanel (podobny tutaj i tutaj)

umbrella / parasolka – no name (podobna tutaj)

scarf / szalik – COS (podobny tutaj i tutaj)

bag / torebka – Answear.com

sweater / sweter – Mango 

  After dragging myself out of bed and looking out through the window, all I wanted was to quickly comeback to my warm bed. I have never been a type of person who complains about winter, as I am trying to appreciate every season. However, all that is left after the last week's snow are puddles and mud. So here it is, I don't have the smallest reason to complain about the winter, because in fact there is no winter. Instead there is wind, rain and not a single one sign of the spring.

***

   Po wygrzebaniu się z łóżka i wyjrzeniu przez okno, jedyną rzeczą, na którą miałam ochotę, był szybki powrót pod ciepłą kołdrę. Nigdy nie byłam typem osoby, która narzekałaby na zimę, bo staram się doceniać uroki każdej pory roku, ale po zeszłotygodniowym śniegu nie pozostało nic poza kałużami i błotem. Nie mam więc najmniejszego powodu, aby narzekać na zimę, bo zimy nie ma. Jest za to wiatr, deszcz i ani jednego śladu wiosny. 

   Z pewnością niejedna z Was świetnie zna piosenkę Franka Sinatry "A Foggy Day", a jeśli nie, to koniecznie jej posłuchajcie! W szary i ponury dzień poprawia humor natychmiast, aż ma się ochotę na spacer pod parasolem – byle nie w pojedynkę! :) Miłej niedzieli!

   PS. Po raz kolejny mam dla Was zniżkowy kod do Answear.com w wysokości 20%, który jest ważny do 7 lutego. Wystarczy wpisać kod MLE32 przy dokonywaniu zakupu – więcej szczegółów znajdziecie tutaj (niektóre marki są wyłaczone z promocji). Miłych zakupów! :)

_E1A6558 _E1A6548_E1A6345_E1A6444_E1A6681 _E1A6753_E1A6335_E1A6592_E1A6225