Are we all in a positive mood for the start of the week? :) Maybe it’s a good moment to leave those comfy, good-for-all-occasions but boooooooooring jeans in the wardrobe? How about some thin tights with long boots instead? A great additional way of warding off the cold (and it really works) could be some long warm socks (I’d recommend picking some in the same colour as the boots so as not too visually shorten your legs).

In my case I already had some stuff in my wardrobe which really worked and you may well recognise them – my beloved sweater beautifully complements my long coat which up to now I’d reserved for special smart occasions. So, what have you chosen for today?

Have any of you had any snow yet?

coat / płaszcz – Mango

sweater / sweter – Topshop

shoes / kozaki – Stradivarius

scarf / szalik – Zara

bag \ torebka – Parfois

socks / skarpetki – H&M

Czy ogarnął Was pozytywny nastrój w związku z początkiem tygodnia?:) Może to dobry moment, aby chociaż na jeden dzień zrezygnować (z bardzo wygodnych i uniwrsalnych, ale też trochę nudnych) jeansów? Alternatywą mogą być cienkie rajstopy i wysokie botki. Dodatkową ochroną przed zimnem (to naprawdę działa) mogą być ciepłe wysokie skarpetki (jeśli nie chcemy skracać optycznie naszych nóg to polecam wybrać te w kolorze butów). 

W moim przypadku świetnie sprawdziły się te rzeczy, które mam w swojej szafie od dawna i pewnie są Wam już znane – mój ukochany sweter dobrze komponuje się z płaszczem, który do tej pory zakładałam do bardziej eleganckich zestawów. A co Wy wybrałyście na dzisiaj?:)

Czy u którejś z moich czytelniczek spadł już śnieg? 

Przy okazji chciałabym wszystkim Wam polecić kolejny sposób na udane i tańsze zakupy, ale także na pozbycie się swoich nieużywanych rzeczy bez żalu. W internecie znalazłam serwis www.sprzedajemy.pl, który różni się odrobinę od innych portali aukcyjnych. Przede wszystkim portal nie pobiera opłat za dodanie oferty, ani prowizji od sprzedaży, więc jest to idealny (bo bezpłatny) sposób na pozbycie się nienoszonych rzeczy (nawet mała kwota, którą dostaniemy po udanym zakończeniu oferty będzie dla nas osłodą, a jeśli nikt nie kupi wystawionego przez nas przedmiotu, to przynajmniej możemy mieć pewność, że naprawdę nie powinnyśmy jej nosić:)) a także daje zniżki na zakupy w innych serwisach lub sklepach. Na uwagę zasługuje też fakt, że kupujący i sprzedający mogą się kontaktować bezośrednio ze sobą, przez co transkacje przebiegają szybciej i łatwiej. Być może uda Wam się znaleźć tam coś ciekawego?:) Oto moje przykłady ciekawych ofert:

http://sprzedajemy.pl/nowa-torba-na-ramie-marki-asos-na-uczelnie-do-pracy-na-laptopa,11269

http://sprzedajemy.pl/buty-asos-nude-cieliste-brudny-roz,8494

http://sprzedajemy.pl/zara-czekoladowa-kamizelka-futerko-roz-m-nowa,423298