Finally I can tell you a bit more about the project I have been working on for the last few months. Every one of us would like to have the perfect garments in our wardrobe, but I am aware that it is harder and harder to find in stores clothing which price would be appropriate to the quality. Therefore, I decided to undertake a small project – designing and creating a few basic garments from the first-class textiles. My assumptions were simple: short series, great quality, simple cuts and the tag with the "Made in Poland" inscription. The project is ready and soon you will be able to see how it all worked out.

In the today's post I wanted to show you a few photos from making the lookbook. Thanks to help of many friends everything went efficiently, and the effects exceeded our expectations.

***

Nareszcie mogę powiedzieć ciut więcej o projekcie, nad którym pracowałam ostatnie kilkanaście miesięcy. Każda z nas chciałaby mieć idealne ciuchy w swojej szafie, ale wiem, że w sklepach coraz trudniej znaleźć rzeczy, których cena byłaby adekwatna do jakości. Zdecydowałam się więc na małe przedsięwzięcie – zaprojektowanie i uszycie kilku podstawowych elementów garderoby wykorzystując do tego materiały najwyższej klasy. Moje założenia były proste: krótka seria, świetna jakość, proste kroje i metka z napisem Made in Poland. Udało się i już wkrótce same będziecie mogły sprawdzić, czy gra była warta świeczki. 

W dzisiejszym wpisie chciałam pokazać Wam kilka zdjęć z sesji do loobooka. Dzięki pomocy przyjaciół wszystko poszło sprawnie, a efekty przerosły nasze oczekiwania. 

Przygotowywanie prototypów projektów do zdjęć. 

Aparat i kawa w dłoń – zaczynamy zdjęcia!

Mały backstage z piękną Anią w tle. 

1. Idealny szary t-shirt czeka na prasowanie // 2. Nasza gwiazda – fotograf Grzegorz Masztakowski, bez którego nic by nam nie wyszło :)  // 3. Mała przerwa na lunch – wygłodniała ekipa zdjęciowa // 4. Idealny krój spódnicy szytej z koła, z podszewką i solidnym zamkiem //

Zdjęcia w plenerze.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję całej ekipie, za serce włożone w każde zdjęcie i przede wszystkim za wiarę, że cały projekt może się udać. Niebawem wrócę do Was z kolejnymi nowościami! :)